Magazin

500 bin dolarlık sihirli taç!


Tekin Seyrekoğlu, her yıl olduğu gibi, özel tasarımı ve özel tanıtımıyla 2013 İstanbul Jewelry Show’a damgasını vurdu. İllüzyon gösterisi ile renklenen şovda; Tekin Seyrekoğlu, Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu’nu 500 bin dolar değerindeki tasarımla taçlandırdı.
Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, 21-24 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Jewelry Show’da muhteşem bir tanıtım gerçekleştirdi. İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) düzenlenen 35. Uluslararası Mücevherat Fuarı’nda 21 Mart Perşembe günü yapılan ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan muhteşem şov herkesin beğenisini kazandı.
Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu’nun güzelliği, Tekin Seyrekoğlu imzalı özel tasarımla taçlandı. 2007 erkek güzeli Serkan Tan’ın da yer aldığı ve sunuculuğunu ünlü televizyoncu Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği tanıtım, illüzyonist Özgür Kapmaz ve Devrim Kömüş’ün gösterileri ile renklendi.
Tekin Seyrekoğlu imzası taşıyan, göz alıcı ışıltısıyla Açalya Samyeli Danoğlu’nun güzelliğine güzellik katan, 500 bin dolar değerindeki taç; yarım kg pembe altın kullanılarak, 140 carat yakut, 40 carat pırlanta ve 85 carat elmas ile bezenerek hazırlandı. Taç takma töreni ise heyecan yaratan ve ilgiyle izlenen bir illüzyonla gerçekleştirildi.
2013 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Tekin Seyrekoğlu imzalı altın, elmas ve pırlanta tasarımları da fuar kapsamında sektör profesyonellerine tanıtıldı.Başa dön tuşu