Astroloji

3-9 Ekim 2016 haftalık astroloji yorumları


İlişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanız gereken bir döneme giriyoruz. İşte 3-9 Ekim haftası astroloji yorumları…

SİZİ NELER BEKLİYOR?

SİZİ NELER BEKLİYOR?

Güneş ve Jüpiter Terazi burcunda ilerliyor. Venüs Akrep’te. Merkür Başak burcunda ilerliyor. Hafta sonuna doğru Terazi burcuna geçiyor.  Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu, sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir, fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Kişiliğinizin ve düşüncelerinizin genişlediğini hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir.

KOÇ (AŞK)

KOÇ (AŞK)

Çoğu kez enerjinizi disiplin etmekte zorlanabilirsiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu dönemde duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak.

KOÇ (İŞ)

KOÇ (İŞ)
Kariyer evinizdeki Plüton ve Mars gücü her zaman desteklediği için, önemli anlaşmaların alt yapısını hazırlarken, işinde uzman kişileri karşınıza çıkaracak. Güvence konusu o denli önemli hale gelir ki, sizin için iş ve kariyerin anlamı elinize geçen para miktarıyla eş değerdir. Yani ne kadar çok kazanıyorsanız kendinizi o denli başarılı hissedebilirsiniz. İşinizden elde ettiğiniz gelir konusunda oldukça hassas davranabilir, haklarınızı elde etmek adına girişimci olabilirsiniz.

BOĞA (AŞK)

BOĞA (AŞK)

İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

BOĞA (İŞ)

BOĞA (İŞ)

Kazançlar konusunda çok fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizdeki var olan paranızı değerlendirmeyi yeğleyin. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yeteneklerinizin kabul gördüğü iş anlaşmalarından karlı çıkacaksınız.

İKİZLER (AŞK)

İKİZLER (AŞK)

Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa sorunlar kopma noktasına gelebilir. Partnerinizin isteklerini o ana kadar görmezlikten gelmişseniz bir anda ortalık karışabilir. Onu ihmal ettiğiniz konular gündemde gelebilir ve ilişkilerinizle ilgili örtülü tüm konular ortaya çıkabilir. Satürn bizim ayaklarımızın üstünde durmamızı sağlar. Hayatta yüzleşmek zorunda kaldığımız konularla bizi baş başa bırakır. Satürn sert etkili bir gezgendir ve sorunlarımızın üstesinden gelmemiz için bizi sarsar, ama bu etkileşme kısa sürelidir.

İKİZLER (İŞ)

İKİZLER (İŞ)

Kariyerinizde hala yolunda gitmeyen durumlar mevcut. Neptün geri gidiyor ve mesleki konuları beraberinde getiriyor. Çabaladığınız konularda bir adım bile ilerleyememek sizi üzmemeli. Evrenin engeli söz konusu ve bazı durumları gözden geçirmeniz için küçük molaların size yararı olacağı kesin. Hızlı sonuçların daha sonra sorun yarattığını düşünürsek, göz ardı ettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde durmalısınız.

YENGEÇ (AŞK)

YENGEÇ (AŞK)

Güçlü duyguların sizi yakmasına izin vermemelisiniz. Hırslarınız yaşam akışınızı yönlendirecek. Amaçlarınıza ulaşmak için Venüs’ün de etkisiyle daha ılımlı bir tarzda adımlar atacak, baskıcı ve kışkırtıcı davranmayacaksınız. Özellikle, karşı cinsle birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda kendinizi daha da güçlü hissedecek ve bir başkası tarafından kişiliğinizin takdir edilmesi hoşunuza gidecek. Yaptığınız her iş ses getirirken, kararlı davranışlarınız takdir görecek.

YENGEÇ (İŞ)

YENGEÇ (İŞ)

Merkür Jüpiter’le birlikte  aile ve yuva evinizde hareket edecek.  Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Aktif bir imaj sergilemeniz nedeniyle, çevrenizdekiler sizin gücünüzden yararlanmak isteyebilirler.

ASLAN (AŞK)

ASLAN (AŞK)

Bu dönemde duygusal konularınıza çok fazla yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan mesleki çabaların ve iş hayatının gönül ilişkilerinin önünde olmamasına dikkat etmelisiniz.

ASLAN (İŞ)

ASLAN (İŞ)

Sosyal ilişkiler ve aile ilişkileri iç içe yürümektedir. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkmaktadır. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da size daha sonra hak vereceklerdir. Bu ay değer yargılarınızı gözden geçirip kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir.

BAŞAK (AŞK)

BAŞAK (AŞK)

Evlilik ve ortaklık evinizde ilerleyen “Neptün”, duygusal ve sezgisel yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Aşk ve sosyal evinizde Mars ve Plüton ilerlemekte. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişileri gereğinden fazla abartmamalısınız. Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz.

BAŞAK (İŞ)

BAŞAK (İŞ)

Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Paranın gücüne inanıyorsunuz. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi haline bırakın. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir.

TERAZİ (AŞK)

TERAZİ (AŞK)

Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz.

TERAZİ (İŞ)

TERAZİ (İŞ)

Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da neden oluyor. Merkür düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabileceğiniz haftanın ilk günlerinde, evren bir şekilde size yardım edecektir.

AKREP (AŞK)

AKREP (AŞK)

Venüs Akrep burcundan aşk hayatınızı karıştıracak. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

AKREP (İŞ)

AKREP (İŞ)

Plüton ve Mars, ay boyunca iletişim evinizde kalacak. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Öğrenme merakınız artarken, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Yeni dostluklara ve iş birliğine hazır bir dönemdesiniz. Tanışacağınız kişilerin geleceğiniz üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Sürpriz fakat olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Böyle anlarda, içinizde çılgın bir enerji duyacaksınız.

YAY (AŞK)

YAY (AŞK)

Satürn’ün güçlü etkisiyle partnerinizle aranızdaki ilişki güçlenecek. Yatırım konularında ikna gücünüzü yükselecek. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Başka kültürler ve alanlar merak sahanıza girerken denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz. Bunu, eski şartların değişimi olarak da kabul edebiliriz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem.

YAY (İŞ)

YAY (İŞ)

Çalışma ve sağlık gezegeniniz Venüs sayesinde kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz.

OĞLAK (AŞK)

OĞLAK (AŞK)

Venüs’ün  sert açısı, çevresel değerlerimizi yanlış kullanmamıza neden olabilir. Özellikle, arkadaşlarımızla ilişkilerimize abartılı bir şekilde yaklaşabiliriz. İlişkiler konusunda zorlanacaksınız. Venüs’ün geri gitmesi bu tartışmaları yoğunlaştırabilir. Kardeşler arası geçmişe dayalı problemler de tetiklenebilir. Aile içi ilişkilerinizde ve yakın çevrenizde duygusal tepkileriniz ortaya çıkabilir.

OĞLAK (İŞ)

OĞLAK (İŞ)

Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. On iki yıldan sonra kariyerinizle ilgili muhteşem bir destek alıyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz. Satürn size ödül vermeye hazırlanıyor. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz.

KOVA (AŞK)

KOVA (AŞK)

Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. İlginç kimseler gözünüze ve aklınıza takılacak.

KOVA (İŞ)

KOVA (İŞ)

İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Mesleki potansiyelinizde beklemediğiniz sıra dışı artışlar ve sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz.

BALIK (AŞK)

BALIK (AŞK)

Gizli aşk ilişkileri olanlar yeniden durum değerlendirmesi yapmalı ve eksilen özgüven nedeniyle kendilerini geriye çekerek olayları zamana bırakmalıdırlar. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor.

BALIK (İŞ)

BALIK (İŞ)

Bireysel arzu ve hırslarınızı, gündelik uğraşılarınıza uyarlayabilecek fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. Olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımınız, sizi istediğiniz şartlara getirecektir. Gireceğiniz topluluklarda hatalı davranışlarda bulunabilirsiniz.


Etiketler

Başa dön tuşu
Kapalı