Spor

25 araç yarışacak


BUGÜN GÖSTERİ, YARIN YARIŞ:
Lefkoşa Dereboyu Pronto çemberi olarak bilinen çemberde bugün saat 17.00’de seremonik start verilecek. Yarın ise ralli kategorisinde 18, raid kategorisinde 7 olmak üzere 25 ekip Cyprus Off Road Attack’ta şampiyon olmak için mücadele edecekKyrenia Off Road Team’in organize ettiği, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün sportif direktörlüğünü üstlendiği Cyprus Off Road Attack Yarışı, yarın 25 ekip ile start alacak.
2014 Aralık ayında ülkemizde ilk kez organize edilen Afrodisia Rally-Raid 2014 yarışı ile aynı formatta, verilen yol notları ile etapların geçileceği “Cyprus Off Road Attack” Yarışması, yarın yapılıyor.
Bugün 17.00’de Lefkoşa Dereboyu Pronto çemberi olarak bilinen çemberde seremonik startın yapılacağı organizasyonda, ralli kategorisinde 18, raid kategorisinde ise 7 ekip mücadele edecek.
Yarışmacıların gidilecek yolları henüz bilmediği, start anında alacakları yol notları ile gidilecek güzergahı öğrenecekleri organizasyonda seyircilerin izleyebilmeleri için etap izleme noktaları ve özel etap saatleri yarın sabah açıklanacak.

 

Başa dön tuşu