200 bin TL’lik imza - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolSpor

200 bin TL’lik imza

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası arasındaki 2016-2017 Futbol Sezonu Kıbrıs Kupası sponsorluğu için imzalar dün atıldı

 


200 bin TL’lik imza

 

KUPANIN ADI “KOOPBANK”

Ahmed Sami Topcan Salonu’nda dün düzenlenen törende KTFF adına Başkan Hasan Sertoğlu, Kooperatif Merkez Bankası Ltd. adına Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tosunoğlu “KOOPBANK Kıbrıs Kupası” sponsorluk anlaşmasını imzaladılar

 

KUPAYA PARA GELDİ:

Kooperatif Merkez Bankası “ KOOPBANK Kıbrıs Kupası ” için toplam 200 bin Türk Liralık katkı yapacak. Sözleşmeye göre Kooperatif Merkez Bankası, bu yıl içerisinde 120,  sezonun ikinci devresinde ise 80 olmak üzere federasyona toplam 200 bin TL ödeyecek

 

Tonguç KOTAK

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası arasındaki 2016-2017 Futbol Sezonu Kıbrıs Kupası sponsorluğu için imzalar dün atıldı.

Ahmed Sami Topcan Salonu’nda dün düzenlenen törende KTFF adına Başkan Hasan Sertoğlu, Kooperatif Merkez Bankası Ltd. adına Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tosunoğlu “KOOPBANK Kıbrıs Kupası” sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

İmza törenine, KTFF 1.Başkan Vekili Ali Karavezirler, KTKMB Genel Müdürü Kemal Ataman ve KTFF Yönetim Kurulu üyeleri de katıldılar.

Sertoğlu: Kupa daha heyecanlı olacak

Spor basını ve KTFF yöneticilerinin hazır bulunduğu imza töreninde konuşan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, ülkenin köklü ve güçlü kurumu Kooperatif Merkez Bankası ile ülke futbolu adına federasyon olarak işbirliği yapmaktan onur ve gurur duyduklarını belirtti. Sağlanan destekle Kıbrıs Kupası’nın bu yıl daha heyecan dolu bir atmosferde oynanacağını ifade eden Sertoğlu, Kooperatif Merkez Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tosunoğlu ve Genel Müdür Kemal Ataman’ın şahsında Koop Bank camiasına Kıbrıs Türk Futbolu adına teşekkür etti.

Tosunoğlu: Katkı koymaktan onur duyduk

İmza töreninde söz alan KTKMB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Tosunoğlu, futbol federasyonunun ülke futbolunu güzelleştirmek, dünya platformlarına taşımak adına önemli çabalar harcadığına dikkat çekerek bu çabalara Kooperatif Merkez Bankası olarak katkı koymaktan onur duyduklarını söyledi. Tosunoğlu “ ülkenin iki köklü ve güçlü kuruluşunun işbirliğinin ülke sporuna ve sporcusuna olumlu yansıması ortak dileğimizdir ” şeklinde sözlerini noktaladı.

200 bin TL’lik anlaşma

Kooperatif Merkez Bankası “ KOOPBANK Kıbrıs Kupası ” için toplam 200 bin Türk Liralık katkı yapacak.

Sözleşmeye göre Kooperatif Merkez Bankası, bu yıl içerisinde 120,  sezonun ikinci devresinde ise 80 olmak üzere federasyona toplam 200 bin TL ödeyecek.

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar