2 kiloya yakın uyuşturucuyla yakalanan zanlı mahkemeye çıkarıldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 28, 2023
KıbrısManşet

2 kiloya yakın uyuşturucuyla yakalanan zanlı mahkemeye çıkarıldı

Kamil Hünerli

Girne’de gerçekleştirilen Kırık Kalıp Operasyonu’nda 2 kiloya yakın uyuşturucuyla yakalanan Kamil Hünerli hakkındaki soruşturma tamamlandı. Zanlı dün teminat talebiyle yeniden mahkemeye çıkarıldı.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesinde görevli polis memuru MertOsmanlılar olguları aktardı. Osmanlılar, 11.01.2023 tarihinde, Lapta’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen Kırık Kalıp Operasyonu kapsamında zanlının kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada, 1 kilo 800 gram ağırlığında hintkeneviri(kubar) türü uyuşturucu madde bulunarak emare olarak alındığını söyledi. Polis, zanlının tutuklandığını, ele geçirilen maddenin emare olarak alındığını belirtti. Soruşturmanın zanlının etki edebileceği kısmının tamamlandığını ifade eden polis, ele geçirilen miktarın külliyatlı olduğunu, zanlının ağır ceza mahkemesinde yargılanacağını ve uzun süreli hapis cezası almasının kuvetle muhtemel olduğunu ifade ederek, yargılama aşamasında hazır olması için tutuklu yargılanmasını talep etti.


Talebi değerlendiren mahkeme, zanlının tutuklu yargılanmasına ve bu amaçla 2 ayı aşmayacak bir süreyle cezaevinde beklemesine emir verdi.

 

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
2
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
1
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar