2 Günde 5 Hırsızlık Oldu... - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Kıbrıs

2 Günde 5 Hırsızlık Oldu…

2 Günde 5 Hırsızlık Oldu...

KKTC’de önceki gün ve dün 5 hırsızlık olayı meydana geldi; ev ve işyerlerinden para ve ziynet eşyası çalındı.

Polis bültenine göre, Lefkoşa’daki Terminal Veteriner Kliniği’nden önceki akşam toplam değerleri 5 bin 479 Sterlin olan 5 çek yaprağı ve 49 TL bozuk para çalındı. Hırsızlığın, işyerinin giriş kapısının camı kırılarak yapıldığı belirlendi.


Gazimağusa’da Zeynep Eczanesi’nden  önceki gece 100 TL çalındı. Eczaneye pencerenin demir korkuluğu sökülerek girildiği ve yazarkasadaki toplam 100 TL’lik bozuk paraların çalındığı kaydedildi.

Yine Gazimağusa’daki bir diğer hırsızlık olayında ise Hüseyin Öksüzoğluları’na ait isimsiz büfeden, demir korkuluğu sökülüp camı kırılarak 440 TL çalındı. Hırsızlığın dün 01.00-08.00 saatleri arasına meydana geldiği belirtildi.

Dipkarpaz’da Hediye Dağ’a ait eve giren hırsız veya hırsızlar, muhtelif ziynet eşyalarını çaldı. Olayın 3 ile 5 Nisan tarihleri arasına meydana geldiği bildirildi.

Dün saat 11.00’de Yeniboğaziçi’nde, Fadile Köseoğlu’na ait evin tuvalet penceresini kırarak içeriye giren kişi veya kişiler ise, ev sahibinin fark etmesi üzerine herhangi bir şey çalmadan kaçtı.

Polisin tüm hırsızlık olaylarıyla ilgili soruşturması sürüyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar