Kartal Kartepe’ye uçuyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
FutbolSpor

Kartal Kartepe’ye uçuyor

Hüseyin KÖPRÜLÜ

 

YENİCAMİ KARTEPE YOLCUSU:

Süpür Lig’de şampiyonluk kovalayacak takımlardan biri olarak gösterilen Yenicami, 2016-2017 sezonu öncesi kamp çalışmaları için bugün İzmit-Kartepe gidiyor. Siyah beyazlılar 4 Eylül Pazar günü adaya dönecek

 

DEVECİOĞLU: TAKTİKSEL ÇALIŞMALAR OLACAK:

Kamp süresince hem fiziksel hem de taktiksel çalışma yapacaklarını söyleyen Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, kamp süresinde Bölgesel Amatör Lig’den 2 takım ile hazırlık maçı yapacaklarını belirtti

Süper Lig’in güçlü takımların Yenicami kamp için bugün İzmit-Kartepe’ye gidiyor.


Halil Uçar, Emin, Rifat ve John gibi yeni transferlerin de yer alacağı kamp 4 Eylül Pazar günü sona erecek.
Yenicami takımı orta saha ve forvet mevkisinde denemeye aldığı Gana ve Kamerunlu futbolcularını ise ulaşım ve vize sorunları nedeniyle kampa götürmeyecek.

İki futbolcu da kamp sonrasında takıma katılarak antrenman ve hazırlık maçlarındaki performanslarına göre değerlendirilecek.

 

Devecioğlu: Taktiksel çalışmalara ağırlık vereceğiz

Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu yabancılar dışında tam kadro ile kampta yer alacaklarını söyleyerek bu imkanı en iyi şekilde değerlendireceklerini belirtti. Devecioğlu şöyle devam etti: “Kampa tam kadro gideceğiz. Sakatlığı bulunan veya başka bir problemi olan futbolcumuz yok. Kamp süresince hem fiziksel hem de taktiksel çalışmalar yapacağız. Özellikle taktiksel çalışmalara da odaklanacağız. Günde değişik saatlerde antrenman programlarımız olacak. Kamp planlaması çerçevesinde Bölgesel Amatör Lig’den 2 takım ile hazırlık maçı da yapacağız. Bize bu imkanı veren başkan ve yönetime teşekkür ediyorum. ”

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar