DünyaMagazin

15 Yaşındaki Öğrencisiyle İlişkiye Girdi !


Amerika’da 33 yaşındaki evli kadın öğretmenin 15 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği görüntülerin ortaya çıkmasıyla büyük skandal patlak verdi.

Amerika’da 33 yaşındaki Charlaina Lee Wilson isimli evli kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisi ile cinsel ilişkiye girdiği sırada çekilen videosunun okulda öğrenciler arasında yayılması üzerine tutuklandı.

BİRÇOK YERDE İLİŞKİYE GİRDİLER

Yetkililer bayan öğretmenin öğrencisi ile okul başta olmak üzere birçok farklı yerde ilişkiye girdiğini belirtirken, bu ilişkinin yaklaşık olarak 1 yıldır devam ettiği tahmin ediliyor. Öğrencisi ile yaşadığı ilişki ortaya çıkan öğretmen çalıştığı lisedeki işinden istifa etmek zorunda kaldı.


SOSYAL MEDYADA YAYILDI

Polis, öğretmenin öğrencisine cinsel ilişkiye girdikleri sırada çekilmiş videosunu öğrencisine yolladığını ve videonun sosyal medya üzerinden diğer öğrenciler tarafından paylaşılması üzerine öğretmen ve öğrenci arasındaki ilişkinin ortaya çıktığını söyledi.

OKUL YÖNETİMİ RAPOR ETTİ

Okul yönetiminin olayı polise rapor etmesinin üzerine polis öğretmen Wilson ve çok sayıda öğrencinin ifadesini aldı. Yapılan soruşturmanın ardından öğretmen geçen cuma günü polis tarafından gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Tutuklanan öğretmenin serbest kalması için 1 milyon dolardan fazla bir kefalet ödemesi gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı