LTL’de şenlik vardı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 16, 2024
KıbrısManşet

LTL’de şenlik vardı

Bahadır AYNA

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]L[/dropcap]efkoşa Türk Lisesi 8. Spor Şenlikleri önceki gün büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Sabah saat 08.30’da başlan etkinlik saat 13.00’te bitti. Şölen kapsamında okulun müzik grubu, yardıma ihtiyacı olan öğrenciler için çaldı. Müzik grubunun ardından okulun halk dansları grubu nefes kesen bir gösteri yaptı. Okul bahçesinde oraklar havalarda uçuştu. LTL bu etkinlik için 3 hafta önceden müsabakalara başlamıştı, önceki gün de bu müsabakaların finalleri yapılıp ödüller verildi.


Genel

Lefkoşa Türk Lisesi önceki gün 8. Spor Şenlikleri etkinliği çerçevesinde; kız-erkek futbol, kız-erkek basketbol, basketbol atışı, torba yarışı, yumurta yarışı, koca ayak yarışı, ayak voleybolu, defile, yabancı şarkı seslendirme yarışması ve kız modern dans grupları gösteri yapıldı.

1

Stantlar doldu taştı

Okul bahçesinde yapılan etkinlikte birçok öğrenci açılan stantlarda görev aldı. Stantlar da, Kıbrıs Kültürüne ait yiyecek ve içecekler alıcı buldu. Öte yandan okul bahçesinde döner standına kuruldu, birçok öğrenci öğle yemeklerini okulda yedi. Havaların ısınmasıyla derslerden bunalan öğrenciler düzenlenen şölende gönüllerince eğlendi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar