En Üst

29 Nisan 2017

Ünlü oyuncu dehşet anlarını anlattı

Haber İçi Üst

Dizinin Samatya'daki ilk çekim gününde başrol oyuncularından Mete Horozoğlu, set yakınlarındaki bir silahlı çatışma sırasında seken serseri kurşuna hedef oldu. Baldırını delip geçen mermiyle yaralanan Horozoğlu, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Horozoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu, birkaç gün içinde çekimlere katılmasının beklendiği öğrenildi.

Horozoğlu'yla birlikte çatışmanın ortasında kalan dizinin diğer oyuncularından Yıldıray Şahinler, dehşet anlarını hurriyet.com.tr'ye anlattı:

"BEN KALKTIM YERİME METE OTURDU"

"Saat 11.00 civarıydı. Daha çekimlere başlayamamıştık. Set hazırlanıyordu. Biz de karavandaydık. Karavan yolun ortasındaydı. Bahçeye çekilmeyi bekliyordu. Dört kişi bir evde tartışmaya başlamış.
Evde biri vurulmuş. Diğeri silahıyla kaçarken ardından da biri silahla kovalamaya başladı.
Karavanın yanında birbirlerine ateş etmeye başladılar.
Biri yaralı kaçtı. Yaklaşık 20 el silah atıldı. Tam anlamıyla kovboy filmi gibi bir çatışmanın ortasında kaldık. Mete vurulmadan önce ben kalktım. Diğer odaya geçtim. Yerime Mete oturmuş. Kurşun baldırını delip geçti."

Şahinler, rol arkadaşının sağlık durumu içinse, "Gayet iyi. Damarlarında sorun yok. Keyfi yerinde. Ama ağrıları ve yürüme sorunu biraz daha sürecek tabii" dedi.

"BİR SÜRE DİNLENECEK"

Olaya ilişkin D Productions'tan yapılan açıklamada ise şöyle denildi:

" Kanal D ’nin yeni sezonda ekrana gelecek, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği “Kayıp” dizisinin setinde dün talihsiz bir olay yaşandı.

Samatya semti yakınlarında gerçekleşen çekimler esnasında, dizi ekibi silahların patladığı bir sokak çatışmasının ortasında kaldı.

Oyuncumuz Mete Horozoğlu, hazırlandığı karavana isabet eden bir kurşunla sağ baldırından yaralandı. Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi yapılan Horozoğlu, kısa bir süre sonra taburcu edildi. Sağlık durumu ve morali yerinde olan Mete Horozoğlu, bir süre dinlenecek."

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King