En Üst

29 Nisan 2017

Sırları İle Toprağa Verildi

Sırları İle Toprağa Verildi
Haber İçi Üst

Duygu ALAN
Gönyeli’deki evinde geçen gün ailesi tarafından ölü olarak bulunan Yilşen Özkarahasan Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde önceki gün yapılan otopsisinin ardından dün Gönyeli’de toprağa verildi.
Yilşen Özkarahasan’ın Gönyeli Camii’nde kılınan cenaze namazına, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, Özkarahasan ailesi ve yakınları katıldı
.

Kardeşleri cenazesine gelemedi
Londra’da doktor olarak görev yapan iki ablası Yilşen Özkarahasan’ın cenazesine katılamadı.
Aile yakınlarından edinilen bilgiye göre, kardeşlerinin acı haberini alan ablaları, sinir krizi geçirdi ve bir ablası, yaşadığı büyük acı nedeni ile sağlık sorunları yaşadı.

“Kızımı öldürdüler” diye ağladı
Yilşen Özkarahasan’ın babası Enver Özkarahasan, kızının cenazesinde baş sağlığı dileyen dostlarına sarılarak “kızımı öldürdüler” dedi, ağladı.
Genç kadının ani ölümü ile sarsılan akrabaları ve sevenleri ise cenaze töreninde gözyaşlarına hakim olamadı.

Doku örnekleri incelenecek
Londra’dan KKTC’ye bir yıl önce kesin dönüş yapan ve Gönyeli’deki evinde geçen gün ailesi tarafından ölü bulunan 33 yaşındaki Yilşen Özkarahasan’ın ölümünün ardındaki sır çözülemedi.
Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, Yilşen Özkarahasan’ın kesin ölüm sebebi, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde önceki gün yapılan otopsisinde alınan doku örneklerinin incelenmesi ile belirlenecek.
Anne ve babası Londra’ya dönüyor
Yilşen Özkarahasan’ın babası Enver Özkarahasan, eşi Mürüde Özkarahasan ile birlikte yarın Londra’ya döneceklerini söyledi.
“Kızım yaşasaydı bugün mezarlığa değil, Londra’ya yolculuk yapacaktı” diyen baba Özkarahasan, sözlerine şöyle devam etti: “Kızım, annesi ve ben bugün Londra’ya dönecektik. Yilşen, Londra’da biraz kafasını dinleyecek, bir süre sonra da yeniden KKTC’ye dönecek ve birikmiş parası ile kendisine hukuk bürosu kuracaktı. Olmadı. Şimdi ben ve annesi onu burada bırakarak Londra’ya döneceğiz. Orada da iki evladımız var” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King