En Üst

29 Nisan 2017

Silahlı soyguncular cezaevinde

Silahlı soyguncular cezaevinde
Haber İçi Üst

Girne’ye bağlı Esentepe Bahçelievler bölgesinde, 5 Ekim 2012 tarihinde girdikleri evin sahipleri; İngiliz Linda Woods ile Steven Grayver’ı silah tehdidiyle ellerini kelepçeleyip, darp ettikten sonra çifte ait nakit para, fotoğraf makinesi ve kredi kartlarını çalan 21 yaşındaki Yaşar Yaman, 35 yaşındaki İsmet Şahin’in ve 31 yaşındaki Yusuf Bayraktar, Girne Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandı.

Yusuf Bayraktar, Yaşar Yaman ve İsmet Şahin haklarında getirilen “Silahlı soygun”, “Ev açma”, “Kanunsuz ateşli silah tasarrufu” ve “Ciddi darp” suçlarından suçlu bulunup hapse mahkûm edildi.
Silahlı soygunda maske takıp, gece yarısı soygun gerçekleştiren sanıklardan Yusuf Bayraktar ile İsmet Şahin 9 yıl, Yaşar Yaman ise 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Yaşar Yaman, İsmet Şahin ve Yusuf Bayraktar 5 Ekim 2012 tarihinde Esentepe- Bahçelievler bölgesinde yaşayan Linda Woods ile Steven Graver’in evine gece yarısı girmiş, İngiliz çiftin ellerini silah zoruyla bağlayıp, darp ettikten sonra para ve kredi kartlarını çalmıştı.
Olayın ardından kayıplara karışan sanıklardan Yaşar Yaman 11 Ekim 2012 tarihinde, İsmet Şahin 17 Ekim 2010 tarihinde Yusuf Bayraktar ise 18 Ekim 2012 tarihinde yakayı ele vermişti.
Silahlı soygun sanıkları yargılanmak üzere cezaevine gönderilmişti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King