Seksi görünmek için 10 yol

13

Seksi görünmek ve beğenilmek kadınların en büyük tutkularından biridir. Bunun için çoğu zaman saatler haracayabilirler. Evoria.com’un seksi olmayı kolaylaştıracak 10 pratik önerisiyle artık bu saatler size kalacak.  İşte Evoria.com’un anında seksi gösteren önerileri:

Dantelin Sonsuz Çekiciliği
Hiçbir zaman modası geçmeyecek ve her zaman kadının seksiliğini öne çıkaracak bir ürün olan dantel, seksilik için önemli bir detaydır. Dantel bir bluz, dantel bir elbise veya dantel iç çamaşırı farketmez; dantelin erkekler üzerinde her zaman önemli bir etkisi vardır.

Buğulu Gözlerin Etkisi
Dumanlı göz makyajı, gözleri iri göstermenin en güzel yollarından biridir. Üstelik bakışlara hüzünlü bir seksilik de katar. Buğulu bakışlar erkekler üzerinde oldukça etkilidir. Dumanlı göz makyajı, özellikle gece gezmelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

En önemli silah: Dolgun Dudaklar
Angelina Jolie, Rihanna ve Adriana Lima sahip oldukları seksi görüntülerini neye borçlular? Tabii ki dolgun dudaklarına. Dolgun dudaklı kadınlar, her dönem erkekler tarafından daha seksi bulunmuştur.

İç gıcıklayıcı Dekolteler…
Kıyafet seçiminde aşırıya kaçmayan hafif göğüs dekolteli bluzlar ile seksi bir görünüm elde edilebilir. Seksi görüntüye katkısı sağlaması için sutyende de iç gıcıklayan bir model tercih edilmeli.  Dekolte bölgesine sürülecek biraz ışıltılı krem de cazibeyi artıracaktır.

Baş döndüren Uzun Saçlar
Uzun ve omuzlara dökülen saçların çoğu erkek tarafından oldukça seksi bulunduğu çok bilinen bir gerçektir. Uzun ve bakımlı saçlar erkekleri cezbeder. Omuzlardan birini açıkta bırakan kıyafetlerde ise toplu saçlar tercih edilebilir.

Dişiliğin sembolü: Kırmızı
Dişiliğin önemli bir parçası kırmızı renktir. Eğer dikkat çekmek isteniyorsa, kırmızı en ideal seçim olacaktır. Örneğin kırmızı bir elbise ile daha seksi görünmek çok daha kolaydır.
Baştan çıkarıcı Kokular
Bir ortamda fark edilmenin en önemli yolu parfümdür. Kokular erkekler üzerinde baş döndürücü bir etkiye sahiptir. Doğru koku ile bir erkeği baştan çıkarmak çok daha kolay olacaktır.

Parlak Saçlar
Uzun veya kısa fark etmez, parlak ve bakımlı saçların çekiciliğiyle hiçbir şey baş edemez. Erkeklerin başını döndüren, ilgisini çeken önemli bir özellik olduğunu biliyor muydunuz? Saçlarınız parlasın ve bakımlı görünsün.

Aksesuarla Noktayı Koyun
Aksesuar kıyafetin tamamlayıcısıdır.  Bir şapka, parlak bir kolye, tek bir yüzük gibi bir aksesuar ile çok fark yaratılabilir. Bazen tek renk ve düz bir elbiseye takılan, gerdanı ışıltıyla dolduran bir kolye veya baştaki şık bir şapka bir kadını ortamın en seksi kadını yapabilir.

Topuklu Ayakkabı olmazsa olmaz
Kadını seksi gösteren en önemli aksesuardan biri de elbette topuklu ayakkabıdır. Mümkün olduğunca kadınlar tercihlerini topuklu ayakkabıdan yana kullanmalıdırlar. Çünkü daha uzun bacaklar her zaman daha seksi gösterir.