Kalçanı Değil Sesini Kullan

0
13

Miley Cyrus'un çılgınlıkları hızını kesmeden devam ediyor. Kariyerine Disney`in çocuk programları ile başlayan ve ardından şarkıcılığa devam eden 20 yaşındaki Miley Cyrus, bir süredir aykırı giyim tarzı ve ilginç açıklamaları ile gündemden düşmüyor.

Bugün ABD’nin en popüler pop şarkıcılarından biri olan genç popçu, önceki akşam düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri'ndeki sahne şovuyla eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamadı.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; müzik dünyasının çılgın kızı Miley Cyrus'ın henüz küçük bir çocukken üne kavuştuğu Hannah Montana dizisinin bazı bölümlerinde konuk oyuncu olarak yer alan ve annesini oynayan Brooke Shields, genç şarkıcının ödül gecesindeki gösterisini değerlendirdi.

"Ben Hannah Montana'nın annesiyim, nerede yanlış yaptım" şeklinde esprili bir dille Cyrus'u eleştiren 48 yaşındaki 2 çocuk annesi Shield sözlerine şöyle devam etti; "Ben Miley'e kimin bunu önerdiğini merak ediyorum, bu şov neden gerekliydi. Çocuklarımız bu gösteriyi izleyemez. Miley çok güzel şarkı söylüyor. Bence kalçasını öne çıkaracağına şarkı söyleme konusundaki yeteneğini öne çıkarmalı."

Deneyimli oyuncu, Miley Cyrus'ın yaptığı bu tür çıkışların yeteneğini gölgelediğini de sözlerine ekledi.

Miley Cyrus'ın ödül gecesi 36 yaşındaki Robin Thicke ile yaptığı bu gösteri ABD'de yayınlanan başka programlarda da eleştiri konusu oldu.

Cyrus'ın ciddi sorunları olduğunu söyleyerek şovunu da "utanç verici" diye nitelendiren MSNBC'nin sabah programını sunan Mika Brzezinski, gösteriyi "Gerçekten rahatsız edici" diyerek eleştirdi.