En Üst

29 Mart 2017

BY Ajans’a Saldırı

BY Ajans’a Saldırı
Haber İçi Üst

BY Ajans’a kimliği belirsiz kişilerce saldırı düzenlendiği öne sürülüyor. Haber merkezi ve BY Karpaz Gazetesi’nin basımında kullanılan ofisin giriş kapısındaki camların sert bir cisimle kasten kırıldığı şüphesi üzerinde duruluyor.
İskele Anfora Alışveriş Merkezi’nde bulunan BY Ajans’a ait ofis, salı gecesi saat 23.00 raddelerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından kundaklandı. Giriş kapısı camları tamamen kırılan ofiste kayıp eşya bulunmaması, kapıyı kıran kişilerin hırsızlık amacı taşımadığı ve ofiste başka bir şey aradıkları şüphesi üzerinde duruldu.
Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmada, suçlu ya da suçlulara ait herhangi bir emarenin bulunmadığı, camın sert bir cisimle kırılmış olabileceği ancak olay yerinde camların kırılmasını sağlayan sert cismin de bulunmadığı bilgisi öğrenildi. Görgü tanıkları salı akşamı cam kırılması sesi duyduklarını ve olay yerine gittikleri zaman bölgede kimseyi bulamadıklarını belirttiler.
Aydınlatma sistemi bulunmayan alışveriş merkezinde gece saatlerinde alışveriş merkezinin göz gözü görmeyecek kadar karanlık olduğunu belirten dükkan sahipleri, bu tip olayların İskele’de de yaşanmaya başlamasından tedirginlik duymaya başladıklarını belirttiler.
BY Ajans yetkilileri ise, bölgede bulunan tek haber ajansı olmanın getirisi olarak, yaptıkları haberler doğrultusunda zaman zaman bazı saldırılara maruz kaldıklarını, ancak ofislerine zarar verebileceğini düşündükleri birisi bulunmadığını belirttiler. BY Ajans yetkilileri, bir yayın kuruluşuna bu şekilde bir saldırının ya da uyarının arkasının bırakılmaması gereken bir olay olduğunu belirterek, polisin bir an önce suçlu ya da suçluları bulmasını istedi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King