Avşar Acun Ilıcalı’yla ilişkisini açıkladı

0
18

İşte Hülya Avşar'ın Acun ile ilgili sözleri:

İNSANLAR BANA DESTURLA YAKLAŞMALI

* Yıllarca kendi programlarınızın hakimi oldunuz, başrolde hep siz vardınız. Şimdilerde çoklu projelerin içindesiniz. Nasıl bir fark var? Programlarınızı başkalarıyla paylaşmak nasıl geldi size?

– Bu, başkası dediğimiz kişileri sevmem ve onlarla ilişkilerimin ne durumda olduğuna bağlıydı biraz. Ben yaptığım bütün programları kendi programım gibi görüyorum. Acun (Ilıcalı) çok çalışkan bir çocuk, sabahın köründe işini yapar, montaja gider ama belki reytinglere ben ondan daha önce bakıyorumdur.

Kendi programım gibi hissediyorum, o kadar severek yapıyorum. Talk show ise en sevdiğim şey. Sormak, konuşmak… Sormaya bayılıyorum. Öyle bir şeyde ikinci ya da üçüncü kişiyi asla kabul etmem. Ama bu tür programlarda son derece mutluyum, keyifliyim.

Nasıl bir ilişkiniz var Acun Ilıcalı’yla?

– Birbirine yük olmayan iki insanız. Birbirimize katkımız var ama yükümüz yok. Onun egosunun olmaması beni çok mutlu ediyor, bu da çok önemli. Ben pas veriyorum, o gol atıyor ya da tem tersi…

* Genç yeteneklerin art arda gelmesi hiç “Artık devrim kapanıyor mu?” diye düşünmenize neden oluyor mu? Böyle bir telaşa kapılıyor musunuz zaman zaman?

– Kendinizi, haddinizi, yolunuzu bilir hedeflerinizi koyarsanız bu asla olmaz… Herkesin kabul etmesi gereken bir iki isim var Türkiye’de… Desturla yaklaşmaları gereken…

Bunlardan biriyim. Saysak zaten üç kişi çıkar. Ben onlarla yarışmayacağım hiçbir zaman. Onlar da buna cesaret edemeyecekler. Ben hep yukarıya bakıyorum.