Magazin

Şeyma: “Sakinlik bana göre değil”


SUBAŞI AÇTIĞI YENİ SAYFAYI ANLATTI: Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra yüreğini ilk kez medya dünyasına açan Şeyma Subaşı çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çekti

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra ilk kez basına konuşan Şeyma Subaşı çarpıcı açıklamalara imza attı. Boşanma sonrasında yaşadığı süreci anlatan Subaşı bu dönemi olumlu düşünceler geliştirerek atlatmaya çalışıyor. İşte Subaşı’nın boşanmanın ardından yaptığı çok özel açıklamalar:

Sağlığına şükretti

Hayatında yeni bir sayfa açan Subaşı, “Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; her şeyin başı sağlık. Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum.” dedi.

Ailesi her şeyden önemli

Olumlu düşünceleriyle dikkat çeken Şeyma Subaşı: “Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir. Bu herkes için geçerli; iş hayatında olsun, aşk hayatında olsun herkesin kötü dönemleri olabilir ama önemli olan bu dönemlerde etrafımıza bakıp, nefes aldığımızı hissedip yalnızca bunun için bile şükredebilmektir. ” diye konuştu.

Bencil olmak istiyor

Şeyma Subaşı konuşmasının devamında: “Gelecekteki Şeyma’ya söyleyeceğim bir diğer şey ise biraz bencil olması gerektiği olurdu. Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba. Eğer kendiniz mutlu olur ve bu mutluluğa odaklanırsanız etrafınızdaki insanları da mutlu edebilirsiniz. Bu eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz ya da arkadaşınız da olabilir. Çünkü mutluluk yaşandıkça çoğalan bir şey, siz mutluysanız emin olun etrafınızdakiler de mutlu olacaktır.” dedi.

Enerji patlaması yaşıyor

Enerji dolu hayatıyla sosyal medyada fenomen olan Subaşı, sakin yaşamayı sevmediğini belirterek şöyle konuştu: “Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim evet, hatta ben de kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum ama çalışmalar hala devam ediyor.”
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı