Kıbrıs

Yüreğimiz Parçalandı!2 ÖLÜ, 2’Sİ AĞIR 5 YARALI… Bahçeli kavşağı mevkisinde dün meydana gelen kazada 72 yaşındaki Elif Ateş ve 13 yaşındaki Yusuf Ateş hayatını kaybetti. Kazada İdris Ateş, Hatice Ateş ağır yaralanırken, Hatice Ateş ve Fatma Kabaca ile suçlu araç sürücüsü Bahadır Dündar hafif yaralanarak Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı
Bahçeli kavşağı mevkisinde dün meydana gelen kazada 72 yaşındaki Elif Ateş ve 13 yaşındaki Yusuf Ateş hayatını kaybetti. Saat 11.00 sıralarında meydana gelen kazada, Girne’den Bahçeli istikametine seyretmekte olan Bahadır Dündar (E-29), yönetimindeki BK 010 plakalı salon araç yolun sağına geçmesi ile o esnada karşı istikametten gelmekte olan İdris Ateş (E-48) yönetimindeki CE 313 plakalı salon araç yüz yüze çarpıştı.Kazada 72 yaşındaki Elif Ateş olay yerinde yaşamını yitirirken Ateş’in ağır yaralanan 13 yaşındaki torunu Yusuf Ateş ise kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

2’si ağır yaralandı
Kaza sonucu CE 313 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Elif Ateş (K-72) ve Yusuf Ateş (E-13) yaşamını yitirirken yine aynı araçta araç sürücüsü İdris Ateş, araçta yolcu olarak bulunan Hatice Ateş (K-43) ağır yaralı olarak Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 2 kişinin durumunun ağır olduğu hastanenin yoğun bakım servisinde müşahede altında oldukları öğrenildi.

Suçlu araç sürücüsü hafif yaralı
CE 313 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Hatice Ateş (K-25) ve Fatma Kabaca (K-70) kalça kırığından, BK 010 plakalı araç sürücüsü Bahadır Dündar ise hafif yaralı olarak Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak müşahede altına alındı. Polis soruşturmasının sürdüğü bildirildi.

Pikniğe gidiyorlardı
Kazada hayatını kaybeden 72 yaşındaki Elif Ateş, Yusuf Ateş ve ailesi dün Bahçeli’den Girne’ye pikniğe gitmek için yola çıktıkları kaza esnasında etrafa savrulan piknik malzemelerinden anlaşıldı.

Başa dön tuşu