Diğer SporlarSpor

Yumruklar ringe konuştu


KKTC Boks Takımı ile Fenerbahçe Boks Takımı arasındaki özel maç, dün Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda kalabalık bir seyirci kitlesi önünde gerçekleşti

ATATÜRK’TE TARİHİ BOKS GECESİ YAŞANDI:

Birbirinden özel şova sahne olan boks gecesinde 7 muhteşem maç yapılırken tarihinde ilk kez ülkemizde ringe çıkan Fenerbahçe sporcuları 7 maçtan da galip ayrıldı

Okan KARADEMİR

Uzun süredir büyük bir heyecanla beklenen KKTC Boks Takımı ile Fenerbahçe Boks Takımı arasındaki özel maç, dün Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda kalabalık bir seyirci kitlesi önünde gerçekleşti.

Kadrosunda Olimpik sporcuların da yer aldığı Fenerbahçe boks takımı tarihinde ilk kez ülkemizde ringe çıkarken 3’er raundluk 7 boks maçı izleyenlerin nefeslerini kesti.

Boks gecesinde Gençler kategorisinde Onur Alp Üzel (KKTC) – Yusuf Gökçek (Fenerbahçe), Hakan Çil (KKTC) – Mustafa Şakacı (Fenerbahçe), Orta Sıklet’te Muhammet Ünal (KKTC) – Evren Tibukoğlu (Fenerbahçe), Orta Ağır Sıklet’te İmam Kurbanow (KKTC) – Mehmet Nadir Ünal (Fenerbahçe), Vedat Dumrul (KKTC) – Samet Keser (Fenerbahçe) ve Ağır Sıklet’te Denis Chekalov (KKTC) – Burak Aksın (Fenerbahçe) ile İhsan Çam (KKTC) – Eren Uzun (Fenerbahçe) karşılaşırken Fenerbahçe takımı sporcuları 7 maçtan da galip ayrıldı.

Milletvekili Hasan Taçoy’un da katılarak ödül verdiği boks gecesinin sunuculuğunu Seniha Kanatlı yaparken, DJ Behiç de çaldığı parçalarla eşlik etti. Ring modellerinin renk kattığı gecede kangoo jump gösterisi ve dans ekiplerinin şovları da ilgiyle izlendi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı