FutbolSpor

İstikrar lazım


Süper Lig’de 3. hafta sonunda liderliği ele geçiren Cihangir’in teknik direktörü Toygar Davulcu, Havadis’e açıklamalarda bulundu:

“TEK KAYBETMEYEN TAKIMIZ”:

Davulcu: Mağusa Türk Gücü galibiyeti ile takım olma yolunda önemli bir adım attık. An itibariyle ligde tek kaybetmeyen takımız. Takımımın durumundan ve şu anki performansından memnunun. Daha yolun başındayız. Hedefimize ulaşmak için çalışmalarımızı tüm ciddiyetimizle sürdüreceğiz

 

Süper Lig’in 3. haftasında evinde son şampiyon Mağusa Türk Gücü’nü yenerek 7 puanla zirveye oturan Cihangir’in teknik direktörü Toygar Davulcu Havadis’e açıklamalarda bulundu.

3 haftadır kazanılan 7 puanla takımın özgüveninin arttığını kaydeden Cihangir Teknik Direktörü Toygar Davulcu, “Mağusa Türk Gücü galibiyeti ile takım olma yolunda önemli bir adım attık. An itibariyle ligde tek kaybetmeyen takımız. Takımımın durumundan ve şu anki performansından memnunun. Daha yolun çok başındayız. Ancak biz koyduğumuz hedef doğrultusunda mücadelemizi sahaya yansıtarak amacımıza ulaşmak için çalışmalarımızı tüm ciddiyetimizle sürdüreceğiz” dedi.

“Önümüzde zorlu bir fikstür var”

İlk 3 haftada alınan sonuçlardan memnun olduğunu dile getiren teknik direktör Toygar Davulcu, “Bu 3 haftalık periyotta futbolcularımın sergilediği performans beni mutlu etti. Ancak zorlu bir fikstüre sahibiz. Daha ilk devrenin tamamlanmasına 12 hafta var. Her hafta aynı ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Önümüzde daha uzun bir yol var. Bu yolu yürürken disiplinden hiçbir şekilde kopmamamız gerekiyor. Eğer başarı istiyorsak bunun için disiplin ve istikrar lazım” ifadelerini kullandı.

“Kaymaklı zor bir deplasman”

Süper Lig’in 4. haftasında Küçük Kaymaklı ile pazar günü deplasmanda karşılaşacaklarını belirten teknik direktör Davulcu, “İki haftadır zor iki maçını kazanan, özgüveni yüksek ve kaliteli bir kadroya sahip olan Küçük Kaymaklı ile deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Ev sahibi olmanın avantajını kullanmak isteyeceklerdir. Ancak biz de bu maç ile ilgili gerekli incelemeleri yaptık ve takımımıza rakibimiz ile ilgili bilgileri aktarıyoruz. Kaymaklı zor bir deplasman. Çalışmalarımızı da bu yönde tüm ciddiyetimizle sürdürüyoruz. Kazanmak için sahaya çıkacağız” şeklinde konuştu. Teknik direktör Davulcu ayrıca Kaymaklı maçı için çalışmaların tam kadro sürdüğünü  söyledi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı