Yılmaz: Role biz yapışırız! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Magazin

Yılmaz: Role biz yapışırız!

Gizem DAVULCU

Türkiye’nin başarılı oyuncularından Hakan Yılmaz, TRT 1 ekranlarında yeni başlayan “Ali Ayşe’yi Seviyor”  dizisiyle dikkat çekiyor.  Hakan Yılmaz “Ali Ayşe’yi Seviyor” dizisinde  “Ali” rolüyle ekranlara gelirken, “Ay Tutulması” dizisiyle ünlenen Nur Erkul ise “Ayşe” karakterini canlandırmakta.
MCA Organizatörlüğü’nde adamıza gelen Hakan Yılmaz ve Nur Erkul’la Girne Limanı’nda buluştuk. Havadis’in sorularını yanıtlayan Hakan Yılmaz ve Nur Erkul Kıbrıs’ta bulunmaktan da çok mutlu olduklarını dile getirdiler.
Birçok başarılı projelere imza attınız. Herhangi bir rolün üzerinize yapışacağından endişe etmediniz mi?
H.Y.
: Hayır. Yapışsaydı 15-16 yıldır bu işi yapamazdım. 620 bölüm “Ayrılsak da Beraberiz” adlı dizide oynadım. Çok keyifliydi. Karı koca arasında geçebilecek her diyalog yaşandığı için bitirmek zorunda kaldık. Yahşi Cazibe’de de öyle. Şimdi insanlar bizi yolda gördüklerinde Kemal ile Cazibe değil Ali ile Ayşe demeye başladılar.  Şöyle de diyebilirim role biz yapışırız onu kendimize yapıştırmayız.
Yeni projeleriniz var mı?
H.Y.:
Şu an için yok. Gelecek bahara kadar “Ali Ayşe’yi Seviyor”la ekran başında olacağız. Sezon ortasında dizimiz başladığı için haftanın 6 günü yoğun tempoda çalışıyoruz. İstesem bile buna şu an ayıracak vaktim yok.
Sizin bu projeye katılımınız nasıl oldu?
N.E.:
Hakan Bey’le konuşurken sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuş gibi olduk. O enerjimiz tuttu ve birlikte bu projede yer almaya karar verdik. Birbirimizin gözlerine bakarak da anlaşma sağlayabiliyoruz. Bu da işimizi çok daha rahat yapmamızı sağlıyor.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar