Diğer SporlarSpor

Yiğitcan’lı Türkiye dünya arenasında


Milli atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu’nun da yer aldığı Türkiye 4 x 100 metre takımı, Dünya Bayrak Yarışları Şampiyonası’nda koşacak

DÜNYA BAYRAK YARIŞI

Yiğitcan Hekimoğlu, Ramil Guliyev, Jak Ali Harvey ve Emre Zafer Barnes’tan oluşan Türkiye 4 x 100 metre takımı,  11-12 Mayıs tarihlerinde Dünya Bayrak Yarışları Şampiyonası’nda koşacak

 

Sporcumuz Yiğitcan Hekimoğlu’nun da yer aldığı Türkiye 4 x 100 metre takımı, Dünya Bayrak Yarışları Şampiyonası’nda koşacak.

11-12 Mayıs tarihlerinde Japonya’nın Yokohama kentinde yapılacak olan Dünya Bayrak Yarışları Şampiyonası’nda Türkiye 4×100 metrede madalya arayacak. 

 

Kamp için Japonya’da

Geçtiğimiz yıl Berlin’de 4×100 metrede Avrupa ikinciliğini elde eden Türkiye Milli Takımı, 11-12 Mayıs’ta Japonya’nın Yokohama kentindeki Dünya Bayrak Yarışları Şampiyonası’nda mücadele verecek.

Şampiyona öncesi kamp için bu ülkeye giden Türk Milli Takımın’da altı atlet bulunuyor. Yokohama’daki şampiyonada Türkiye Milli Takımı’nda Yiğitcan Hekimoğlu, Ramil Guliyev, Jak Ali Harvey ve Emre Zafer Barnes yer alacak.

Yokohama’daki şampiyonada 4×100 metrede Türkiye ile birlikte yer alan ülkeler şöyle: Avustralya, Botsvana, Brezilya, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Britanya, Almanya, Endonezya, İtalya, Jamaika, Japonya, Hollanda, Nijerya, Polonya, Güney Afrika, Tayland, Tayvan, Ukrayna, ABD, Venezuela ve Zimbabve yer alıyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı