Yeşilova’da tarihi gece - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
FutbolSpor

Yeşilova’da tarihi gece

GÜNDEM SPONSORLUK ANLAŞMASI:

Redif Nurel başkanlığındaki Alsancak Yeşilova Yönetimi, Merit Hoteller Grubu ile hayata geçmesi planlanan sponsorluk anlaşmasını bu akşam saat 20.00’de kulüp lokalinde gerçekleşecek olan genel kurulda üyelerin onayına sunacak. Önerinin kabul görmesi halinde Alsancak Yeşilova takımı yeni sezonda K-Pet 1. Lig’de Merit Alsancak Yeşilova adı altında mücadele edecek


Coşkun KUTAY   

Futbolda bu sezon K-Pet 1. Lig’de mücadele edecek olan Girne bölgesi takımlarından Alsancak-Yeşilova hedef büyütüyor.

Redif Nurel başkanlığındaki yönetim, bu akşam saat 20.00’de kulüp lokalinde gerçekleşecek olan genel kurulda, Merit Hoteller Grubu ile karşılıklı anlaşma sonucunda hayata geçmesi kararlaştırılan sponsorluk anlaşmasını üyelerin onayına sunacak.

Önerinin üyeler tarafından kabul görmesi halinde, Alsancak Yeşilova takımı, yeni sezonda K-Pet 1. Lig’de Merit Alsancak Yeşilova adı ile mücadele edecek.

 

“Bu anlaşma bizi adanın en güçlü kulüplerinden yapar”

Alsancak Yeşilova Başkanı Redif Nurel, genel kurul ile ilgili Havadis’e açıklamada bulundu.

Merit Hoteller Grubu ile yapılması planlanan sponsorluk sözleşmesinin ortaya çıkartacağı imkanlarla, bu sezon oynayacakları K-Pet 1. Ligi ve gelecek yıllarda da Süper Lig’de zirve mücadelesi verecek bir takım oluşturmak ve ayrıca, diğer spor dallarında da, bölge çocukları ve gençlerine faaliyet alanı yaratmak öncelikli hedefleri olduğuna dikkat çeken başkan Redif Nurel, “Bu nedenle kulübümüzün, sponsorluk anlaşması çerçevesinde Merit Alsancak Yeşilova adı altında sportif müsabakalara katılması hususunda, Merit Hoteller Grubu ile karşılıklı anlaşma sağlanmış bulunmaktadır. Şurası muhakkak ki, böylesine büyük bir holdingle, söz konusu proje ile ilgili sözleşme imzalamak, Merit Alsancak Yeşilova Kulübü’nü, adamızın en güçlü kulüplerinden birisi konumuna yükseltecektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Redif Nurel ayrıca, Alsancak Yeşilova’nın geleceği ile ilgili hayati önem taşıyan genel kurula, üyelerin gereken ilgi ve alakayı göstermelerinin beklendiği yönünde fikir belirtti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar