Yatakta sizi ne bekliyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Şubat 29, 2024
Sağlık

Yatakta sizi ne bekliyor

Eliniz nasıl tutuyor, nasıl öpüşüyor, yemeğe çıktığınızda nereye oturuyor? Bu ipuçlarıyla sadece yatakta değil sevgili olarak da nasıl bir sevgili olacağını gösteriyor.

 


NASIL KONUŞUYORLAR

 

Partnerinizin monoton bir konuşma tarzı varsa, yüz ifadesini ancak saatte bir kere değiştiriyorsa yatakta da sadece aynı derecede sıkıcı ve tepkisiz bir tip olabilir. Eğer yemekte konuşurken hızlı el kol hareketleri yüzünden neredeyse su bardağını devirecek durumdaysa bu hem hayat dolu birisi olduğunu hem de yatakta tutkulu olduğunu gösteriyor olabilir.

NE KADAR SOSYAL

Sıkça dışarı çıkanlar, sosyal anlamda kolayca ilişki kurabilen insanlar yataktada "iletişim kurmakta" iyi olabilir. Ayrıca ilişkilerinde de rahatlığa önem verir ve sizinle cinsel anlamda iyi iletişim kurma yeteneği olduğunu gösterir.

NEREDE OTURUYORLAR

Dışarı çıktığınızda nerede oturmayı tercih ettiği de size bir ipucu verebilir. Yemeğe çıktığınızda sizin karşınızda oturmayı tercih ediyor ve insanlara arkasını dönüyorsa zafer sizin demektir.

DİĞER İNSANLARLA İLİŞKİLERİ

Partneriniz diğer insanlarla ilişkilerinde mesafeliyse, özel alanına kimsenin girmesine izin vermiyorsa, fiziksel olarak da mesafeliyse bu önemli bir ipucudur. Bu durum cinsel anlamda da uzaklığın göstergesi olabilir. Karşınızdaki insan kendisini ifade ederken ne kadar rahatsa seks sırasında da o kadar rahat olacak demektir.

ELİNİZİ NASIL TUTUYOR

Elinizi nasıl tuttuğu bile aslında size yatakta nasıl olduğu ve sonrasında nasıl hissettiği ile ilgili bir ipucu verebilir. Parmaklarınız birbirine geçmişse bu son derece erotik olduğunu gösterir. Elinizi her bölgesine dokunuyor olması fiziksel ve duygusal olarak iletişim kurma tutkusunun bir göstergesi.

NASIL ÖPÜŞÜYOR

İşte bu da son ve en önemli ipucu. Eğer öpücük sizi kendinizden geçiriyorsa, seks de aynı oranda iyi olacaktır. Ama gerçekten berbatsa o yatağa hiç girmeyin.

Öpüşürken elleriyle yüzünüzü kavrayan erkekler genellikle romantik ve hassastırlar. Ayrıca bu tip erkekler sizden de aynı derecede karşılık görmeyi bekler ve tam bağlılık ister.

Eğer öpüşürken, iyi öpüşüyor ama dilini henüz öpüşmeye katmadıysa bu yatakta da uzun süren bir önsevişmenin sizi beklediğini gösteriyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar