Yatağa neden girdiğini açıkladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Magazin

Yatağa neden girdiğini açıkladı

Megan Fox bir teknoloji firması için iç çamaşırlarıyla birlikte yatakta poz verdi ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Seksi yıldız Megan Foc bir teknoloji firması için iç çamaşırlarıyla yatakta poz verdi. Firmanın reklam çekimleri için basına açıklamalar yapan Fox teknolojiyle arasını ve yatakta nasıl vakit geçirdiğini anlattı.


26 yaşında ki oyuncu teknolojiyle olan ilişkisini ve gün içersinde neler yaptığını şu sözlerle anlattı:

“ Genelde çok dışarı çıkmıyorum inanmayacaksınız ama gecce hayatı yerine evimde kalıp bilgisayar oyunları oynamayı tercih ediyorum zaten alkolden de hoşlanmıyorum, gecce dışarı çıkıp alkol alan insanların bunu sadece seks için yaptıklarını düşünüyorum. Evde de vaktimin çoğunu oğlumla geçirdiğim için yatağa sadece rahatlamak ve dinlenmek için giriyorum, kısa kestirmeler beni rahatlatıyor ve dinlendiriyor.

Fakat oğlum Noah doğduğundan beri bilgisayar oyunları içinde pek vaktim kalmıyor, neredeyse tüm vaktimi oğlumla geçiriyorum. Oyunculuk yapmayı da çok seviyorum ama artık önceliğim bir anne olarak oğlumla ilgilenmek, yani şimdiki işim oğlumla olabilmek ve onunla elimden gelebildiğince ilgilenmek.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar