Yaşlılar unutulmadı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 16, 2024
Magazin

Yaşlılar unutulmadı

Çatalköy Belediyesi tarafından “Yaşlılar Haftası” için organize edilen gezi ve yemekte, yaşlılarımız hem gezdiler hem de fasıl eşliğinde bol bol şarkı söyleyip eğlendiler. Kendi ekranlarıyla beraber güzel bir gün geçiren yaşlılarımızın hep birlikte beraber güzel vakit geçirdikleri ve mutlulukları gözlerden kaçmadı.

Düzenlenen etkinlikte Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu tek tek masaları gezerek yaşlılarla yakından ilgilendi ve sohbetlerine ortak oldu. Etkinliğe Çatalköy Belediyesi Başkanı, meclis üyeleri ve Çatalköy Belediyesi personelinden görevliler katıldı.


Çatalköy Belediyesi Başkanı Mehmet Hulusioğlu yaptığı konuşmada, yaşlılarımızın toplumda gerekli saygı ve ilgiyi görebilmeleri adına, “Biz yerel yöneticiler gerekli duyarlılığı ve ilgiyi gösterebilmek adına elimizden geleni yaptığımızın inancındayız” dedi. Hulusioğlu konuşmasında, geziye katılan yaşlılarımızın yaşlarının ilerlemiş olmasına rağmen gönüllerinin genç oluşlarını gözlemlediğini belirtti.  

Hulusioğlu konuşmasının devamında, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Çatalköy Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan tüm katılımcılara Çatalköy Belediyesi adına teşekkürlerini iletti ve ayrıca, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile yapılan protokol gereği, etkinliğe katılan tüm katılımcıların Yakın Doğu Hastanesi’nden ücretsiz olarak check-up yaptırma fırsatlarının olduğunun müjdesini de yapılan bu etkinlikte duyurdu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar