MagazinSürmanşet

Yaptığı röportajlarla fark yaratıyor


Son dönemde yaptığı röportajlarla Kıbrıs Magazin’de farklı bir giriş yapan Fatma Yüksek fark yarattı.

Metropolitan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatma Yüksek’i yakından tanıyalım.

Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum 5 Haziran 1989 Mağusa’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi tamamladıktan sonra Yakın Doğu Üniversitesi Radyo Tv Sinema bölümünden öğrenimimi tamamlayıp mezun oldum.

Kendimi kısa bir zaman sonra başka bir sektörde eğitimini tamamlayıp iş imkanıyla beraberinde güzellik uzmanlığı alanında buldum. 4 yıl boyunca bu alanda görev yaptıktan sonra esas mesleğim olan gazeteciliği denemek istedim. Sonrasında işime âşık bir bayan olarak hissetmeye başladım.

Zaten küçüklüğüm en büyük abim olan Levent Yüksek ile yapmış olduğu DJ‘ilk ve radyoculuktan ötürü her zaman bu sektörün içerisindeydim aslında çocukluğum ve gençliğim abim sayesinde her daim bu sektörle alakalı bilgiler edinerek geçti.

Şu anda Metropolitan Gazetesi’nde genel yayın yönetmenliği yapıyorum aynı zaman da kendime ayırdığım Magazin bölümünde ünlüler ve bir ünvana sahip olan kişilerle röportaj yapıyorum Birçok insanla beraber inanın çok güzel bir duygularla şu ana kadar çok güzel röportajlar yaptım.

Benim sloganım başarının anahtarını sevmek ve başarı en büyük intikamdır çünkü sizi sevmeyen herkesi üzer.

İş hayatında bir kadın olmak bence çok değerli ve buradan bütün kadınlara gençlere seslenmek istiyorum cesaretli olun işlemekten korkmayın ne iş olursa olsun.

Ben şahsen yeri geldiğinde sabahlara kadar uyumadığımı biliyorum.Ülkem için ailem için işimde her geçen gün bir şeyler daha öğrenmeye ve daha başarılı bir birey olmak için çabalıyorum.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı