Yağmur faciaya yol açıyordu!

24 Şubat 2013 Pazar | 14:00
Yağmur faciaya yol açıyordu!
Kıbrıs Town Houses

  Beyarmudu-Dörtyol yolunda dün öğleden sonra meydana gelen kazada 3 takla atan araçta, bulunan araç sürücüsü 53 yaşındaki Ali Balçık ciddi şekilde yaralanırken, aynı araçta yolcu olarak bulunan 53 yaşındaki Turgay Gamar vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı
Beyarmudu-Dörtyol anayolunda dün öğleden sonra saat 16.45 sularında meydana gelen kaza görenlerin yüreğini ağzına getirdi. Meydana gelen kazada, Dörtyol istikametinde seyretmekte olan GM 859 plakalı salon araç sürücüsü Sütlüceli Ali Balçık’ın, yolun kaygan olmasından dolayı direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına savrularak 3 attıktan sonra durabildi. Kaza sonucu araçta ağır maddi hasar meydana gelirken, araç sürücüsü Ali Balçık’ın ilk müdahalesinde belinde kırık olduğu tespit edildi. Aynı araçta yolcu olarak bulunan 53 yaşındaki Geçitkaleli Turgay Gamar’ın ise vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı ve her ikisinin de ambulans ile Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, Beyarmudu köyünden Dörtyol’a gitmek isteyen 3 genç kaza anından önce, kaza yapan araca otostop çektiklerini ancak aracın durmadığını söylediler. Gençler o araca binmedikleri için kendilerini şanslı hissettiklerini söyleyerek can kaybı yaşanmamasını iyi haber olarak değerlendirdiler.