Teknoloji

Whatsapp’a neler olacak


 Whatsapp aynı şekilde yola Facebook'tan bağımsız devam edeceğini söylese de kullanıcılar pek de öyle düşünmüyor. İşte Whatsapp'ta beklenen değişiklikler…
Whatsapp ücretli olarak indirilecek ve yıllık kira bedeli almak yerine doğrudan indiren başına ücret talep edecek.Bir diğer görüşe göre Whatsapp yine ücretsiz olarak ve yıllık bir kere mahsus ödeme sistemi devam edecek.Bugüne kadar göremediğimiz reklamlar Whatsapp'ta boy göstermeye başlayacak. Yani siz yazışırken diğer yandan bir reklam banner'ı görebilmeniz işten bile değil.Facebook'tan sonra sosyal platforma dönüşecek ve kişilerin attığı iletiler Facebook anasayfası gibi bir ekranda görüntülenmesi söz konusu olacak.
Whatsapp'ta herhangi bir marka veya sektörle ilgili (telefon, tablet vb.) ileti yazdığınızda Facebook'ta bu tür reklamlarla daha yoğun olarak karşılaşacaksınız.Whatsapp'ta karşı tarafın rehberinde olmadığınız durumlarda ileti yazabilmek için ücret ödemeniz gerekebilir.Facebook'ta yoğun olarak görüştüğünüz arkadaşlarınız telefon rehberinizde ekli değilse Whatsapp bunu size önerebilecek.Facebook'taki arkadaş listeninizin otomatik olarak telefon rehberinize aktarılabilmesi söz konusu olabilir.
Hürriyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı