Magazin

Volkan Konak’tan unutulmaz konserGirne Belediyesi 4’üncü Kültür ve Sanat Festivali kapsamında dün akşam Girne Amfi Tiyatro’ya konuk olan Volkan Konak unutulmaz bir konser verdi. Uzun bir aradan sonra KKTC’de açık hava konseri veren Konak, uzun süre kaldığı sahnede ayakta alkışlandı. Girne Belediyesi Amfi Tiyatro’yu dolduran yaklaşık 4 bin kişilik Volkan Konak hayranı uzun süre unutamayacağı bir konser izledi.
Aygın: Amaç halkı müzikle buluşturmak
Konserin hemen öncesinde kalabalığa hitap eden Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, esas amacın halkı müzikle buluşturmak olduğunu söyledi. Aygın, Girne’nin belediyecilik anlamında önemli mesafeler kat ettiğini anlatarak, kültür ve sanata verilen önem üzerinde durdu.  Aygın, kültür ve sanat anlamında yapılan etkinliklere büyük önem verdiklerini belirterek, konsere katılanlara iyi seyirler diledi. Aygın, konsere katılan vatandaşlardan büyük alkış aldı.Konak: Arkanıza yaslanın, gerisini bana bırakın
Aygın’ın ardından sahneye çıkan Volkan Konak, yaklaşık iki saat konsere katılanlara unutulmaz anlar yaşattı. Gerek şarkıları, gerek şiirleri, gerekse Karadeniz merkezli esprili çıkışları ile sık sık alkışlarla sözü kesilen Konak, dinleyiciye teşekkür etti. Konserinin başında, “Arkanıza yaslanın, gerisini bana bırakın” diyen Konak, sahnede kaldığı sürede kurduğu samimi diyaloglarla da farkını gösterdi.

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

Başa dön tuşu