Magazin

Ünlü isimler ‘dostlarımız’ için podyumda!
Bilet satış gelirinin, KKTC’de kendi imkanları ile sokak köpek ve kedilerine barınak, gıda, sağlık v.s hizmetleri için uğraş veren bireylere aktarılacağı bu etkinliğe KKTC ve Türkiye’den bir çok ünlü isim ilk görüşmeler neticesinde “ Yeşil Işık “ yaktı !

Aralarında Kıbrıslı ünlü modacı Ali K. Yahi, organizatör Vedat Esenboğa, başarılı radyo programcısı Uygar Yeşilada, ünlü dans sanatçısı Yeşim Kumral, tiyatro ve dizi oyuncusu Tuncay Çağıl, başarılı müzisyen Fikri Karayel, opera sanatçısı Vasfiye Çakırtaş, sahnelerin sevilen ismi Demet Gencelli, ünlü manken Serhat Kaynarpınar v.b bir çok ünlü bu önemli sosyal yardım projesine olumlu yanıt veren isimler oldular.

VAHŞİ DOĞAYI PODYUMA TAŞIYORUZ!

FASHION GONE WILD! Sloganıyla gerçekleştirilecek defilede anlaşmalı tekstil firmalarının ilkbahar-yaz koleksiyonları, benzeri yapılmamış çarpıcı bir podyum tasarımı ve koreografi eşliğinde yine anlaşmalı ünlü bir otelin desteğiyle konukların beğenisine sunulacak. Etkinliğin arka planında tasarım öğrencilerinden oluşan bir ekip “ Bodypainting – Vücut boyama “ çalışmaları ile Vahşi Doğa’nın renk ve dokularını mankenler üzerinde canlandıracaklar.

KKTC’de “ Benzerini göremeyeceğiniz “ bir defile vadeden Aykol, seçtikleri ünlü isimlerin böylesine duyarlı bir tavır sergiledikleri için minnettar olduğunu belirtti. Çılgın saç, makyaj, koreografi eşliğinde konuklara unutulmaz bir moda şöleni yaşatacaklarını, gelirinin de büyük özverilerle hayvan dostlarımız için çaba sarf eden bireylere aktarılacağını, etkinlik tarihine kadar her türlü maddi ve manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu da sözlerine ekledi.

Etkinliğin Mayıs ayı sonlarına doğru gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Başa dön tuşu