Kıbrıs

Ucuz atlattılarNadire BAHADİ
Mağusa-Karpaz anayolu Mehmetçik kavşağında dün öğle saatlerinde iki aracın yüz yüze çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazada sonucu 5 kişi yaralanırken araçlar hurda yığınına döndü. Mağusa Devlet Hastanesi’nde kaldırılan yaralılardan Elenova Pamueava yüzünde oluşan derin kesikler nedeni ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Dikkatsizce ana yola çıktı
Polisten alınan bilgiye göre kaza saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Yönetimindeki FN 421 plakalı araç ile Mehmetçik kavşağından dikkatsiz bir şekilde anayola çıktığı öğrenilen Gürcistan uyruklu kadın sürücü Elenova Pamueva’nın o esnada Çayırova-Kumyalı istikametinde seyretmekte olan Remzi Rıylı yönetimindeki NE 673 plakalı araç ile yüz yüze çarpıştı.
Gürcistanlı sürücü Lefkoşa’ya sevk edildi
Kaza sonucunda FN 421 plakalı araç sürücüsü Elenova Pamueva, araçta yolcu olarak bulunan Hanife Zorba ile NE 673 plakalı araç sürçüşü Remzi Rıylı ve yolcu olarak araçta bulunan Cafer Karamansoylu ile Buse Eyisan yaralanarak olay yerine çağrılan ambulanslarla Mağusa Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Elenova Pamueva Mağusa Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından yüzünde oluşan kesikler nedeni ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken yaralılarının tümünün hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.


Başa dön tuşu