UBP PM belirlendi
Ulusal Birlik Partisi’nin (UBP) 21. Kurultayı çerçevesinde geçen hafta yapılan Parti Meclisi seçiminde kullanılan oyların sayımı dün tamamlandı. Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda önceki gün sabah saatlerinde başlayan oy sayımında salona 30 masa kurulurken, 50 gözlemci, 90 sayman görev aldı.
UBP PM oylarının sayım sonuçları şöyle:
Lefkoşa’da kazananlar:
1-) Aydın Soyer
2-) Ahmet Savaşan
3-) Aydın Amca
4-) Nurcan Yardımcı
5-)Mehmet Özçelik
6-) Halil Esendağlı
7-)Hüseyin Paşa
8-)Hakan Fellahoğlu
9-) Erdoğan Mani
10-) Kemal Oktar
11-) Ata Satır
12-) Fikret Çavuşoğlu
13-) Cemal Bulutoğluları
14-) Ahmet Akbil
15-) Süreyya Gürses
16-) Mevlüt Osmanoğlu
Lefkoşa Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Selin Candemir
2-) Fisun Özsun
3-) Özlem Uzun Sefer
Lefkoşa Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Özdemir Özerem
2-) Mehmet Aktunç
3-) Kemal Özekmekçi
AYRI KAREDE
Gazimağusa kazananlar:
1-) Meryem Boyacı
2-) Gürsel Uzun
3-) Dilaver Bilgen
4-) Hasan İşlek
5-) Raşit Şah
6-) Recai Ergün
7-) Özgür Dedeoğlu
8-)Cenk Özyalçın
9-) Hilmi Öztemiz
10-) İlter Tekbıyık
11-) Bülent Bebek
12-) Haldun Dolu
13-) Ergin Tuğaç
Gazimağusa Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Eylem Dolmacı
2-) Feriha Yiğittürk
3-) Elif Abiç
Gazimağusa Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Murat Uzun
2-) Özder Fidaner
3-) Mehmet Topçu
AYRI KAREDE
Güzelyurt’ta kazananlar:
1-) Ali Kandulu
2-) Ali Fikri Özler
3-) Türel Özdaş Tüm
4-) Süleyman Aldağ
Güzelyurt Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Cihan Kombos
Güzelyurt Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Fuat Özan
AYRI KAREDE
Lefke’de kazananlar:
1-) Kenan Örgen
2-) Mehmet Zafer
Lefke Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Sonay Lord
Lefke Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Mustafa Çaluda
AYRI KAREDE
Girne’de kazananlar
1-) Selim Gökbörü
2-) Bülent Kutay
3-) Halit Soytürk
4-) Cafer Barutcuzade
5-) Sultan Sonay
6-) Yalçın Koçyiğit
7-) Hasan Uzun
8-)Hüseyin Kayım
9-) Atila Mahmutoğlu
10-) Mehmet Ayder
Girne Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Zalihe Damdelen
2-) Devran Soral Kavunoğlu
Girne Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Hasan Barut
2-) Hasan Eratal
AYRI KAREDE
İskele’de kazananlar:
1-) Selahattin Güngör
2-) Şahin Avcıl
3-) Ali Nazif
4-) Cahit Falyalı
5-) Halil İ. Orun
İskele Kadın Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Canan Mimar
İskele Gençlik Kotası Parti Meclisi sonuçları:
1-) Emine Uzun