FutbolSpor

U15 finali öncesi dostluk çağrısıŞEMMEDİ VE KANER: Mağusa Türk Gücü ile Yenicami arasında bugün 18.00’de Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda oynanacak olan KTFF U15 Ligi finali öncesinde MTG Başkanı Şükrü Şemmedi, Yenicami Başkanı Kaan Kaner ile görüştüğünü belirterek maçı beraber izleyeceklerini kaydetti ve dostluk çağrısında bulundu
 Metin DELİDENİZ

2015-2016 futbol sezonu KTFF U15 Ligi finali, Mağusa Türk Gücü ile Yenicami arasında bugün saat 18.00’de Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmanın orta hakemliğini İsmail Ercan yardımcılıklarını ise Abdullah Genç ve İsmail Egeli yapacak.

KTFF U15 Ligi finali öncesinde Mağusa Türk Gücü Başkanı Şükrü Şemmedi dostluk çağrısında bulunarak, amaçlarının gençlere spor yaptırmak olduğunu vurguladı.

Şükrü Şemmedi sözlerine şöyle devam etti:

GAÜ Çetinkaya-Yenicami yarı finalinde yaşanan olaylardan dolayı çok üzüntü duyuyorum. İki gündür gazetelerde iki kulübün açıklamalarını okuyoruz. Büyükler bu tip olaylarda küçüklere örnek olmalıdır. Bu yüzden olaylar amacın dışına çıktı. Yenicami maçı için Yenicami Başkanı Kaan Kaner ile görüştüm. Maçı birlikte izleyeceğiz. Kesinlikle bu tip olayların yaşanmasına izin vermeyeceğiz. Amacımız gençlere spor yaptırmaktır. Kaan Kaner benim ile aynı fikirdedir. Finali kazanan kim olursa olsun sonuçta gençlerin kazanacağı bir maç olsun. Şiddete gerek yok. Her iki takıma da başarılar dilerim.

 

Başa dön tuşu