Magazin

Tyson: Karımı Brad Pitt ile bastımESKİ Dünya Ağır Sıklet Boks şampiyonu Mike Tyson, karısının kendisini ünlü sinema yıldızı Brad Pitt ile aldattığını itiraf etti.
Tyson, gelecek hafta piyasaya çıkacak olan otobiyografisinde oldukça çarpıcı itiraflarda bulundu. Tyson, eski eşi Robin Givens’ın kendisini aldattığını söylerken aldattığı ismin ise Brad Pitt olduğu belirtti.‘BANA VURMA SADECE KONUŞUYORDUK’
‘Tartışmasız Gerçek: Otobiyografim’ adıyla piyasa çıkacak kitapta Tyson, özel hayatında ve sportif kariyerindeki tüm çalkantıları açık yüreklilikle dile getirdi. ABD’li boksör seks hayatından hapislik günlerine, uyuşturucu bağımlılığından tecavüz suçlamaları ve eşinin kendisini aldatmasına kadar bir çok konuya yer verdi. Mike Tyson, ilk evliliğini 1988 ylınıda ABD’li model ve aktris olan Robin Givens ile yaptı. Eski boks şöhreti, Givens’ın kendisini Brad Pitt’le aldattığını ve yakaladığı zaman kendisine, “Bana vurma. Biz sadece konuşuyorduk başka bir şey olmadı” dediğini yazdı. Tyson ile bir yıl evli kalabilen Givens, 1997 yılında tenis öğretmeni Marinkovic‘le evlendi.

Başa dön tuşu