Kıbrıs

Trafiğe bir kurban daha!KİMSE İNANMAK İSTEMEDİ: Narin Unlu Mamulleri’ni yaratan ve geniş bir tüketici kitlesine sahip olan Hulusioğlu ailesine ateş düştü. Mal dağıtımı için sabah erkenden yola çıkan oğulları 24 yaşındaki Yusuf Hulusioğlu’nun ölüm haberini alan aile yıkıldı. İncirli’ye ateş düştü
Nadire BAHADİ
Yeni yılın ilk haftasında İncirli’nin sevilen esnafı olan Narin Un Mamulleri’nin sahibi Hulusioğlu ailesinin yüreğine ateş düştü. İskele-Ercan anayolu üzerinde dün sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında 24 yaşındaki Yusuf Hulusioğlu hayatını kaybetti. HZ 950 plakalı van araç ile ürettikleri ekmek ve un mamüllerinin dağıtımına çıkan Yusuf Hulusioğlu, Sütlüce yakınlarına geldiği sırada aracının kontrolünü kaybederek kaza geçirdi. Kaza yerine giden “112 Acil Servis” ile şuuru kapalı şekilde Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hulusioğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Araçla 3 metre aşağıya uçtu
24 yaşındaki Yusuf Hulusioğlu’nun hayatını kaybettiği kaza, saat 09.45’te İskele – Ercan anayolu üzerinde bulunan Sütlüce yakınlarında meydana geldi. Polisten elde edilen bilgiye göre kaza, Hulusioğlu’nun yönetimindeki HZ 950 plakalı van araç ile Ercan istikametine doğru gittiği sırada, aracın kontrolünü kaybederek, yolun sağından çıktıktan sonra yoldan yaklaşık 3 metre aşağıda bulunan tarlaya düşerek aracının ön kısmını çarpması sonucu yaşandı. Toprağa çarpmanın etkisi ile Hulusioğlu’nun başını ve yüzünü ön cama, göğsünü ise direksiyona çarparak ağır yaralandığı öğrenildi. Aldığı yaralar nedeni ile şuuru kapanan 24 yaşındaki genç ambulans ile Lefkoşa Dr. Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İş için yola çıktı
İncirli’nin sevilen esnaflarından Narin ve Mehmet Hulusioğlu’nun üç oğlundan ortancası olan Yusuf Hulusioğlu’nun, kendi imalathanelerinde ürettikleri ekmek ve unlu mamullerini dağıtmak için yolda olduğu öğrenildi. Polis Hulusioğlu’nun yolda uyuyakaldığı için kaza geçirdiği ihtimalinin bulunduğunu bildirirken, Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Şube Müdürü Ahmet Beşerler kaza yerine gelerek incelemelerde bulundu. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Cenazesi bugün
Sevdikleri tarafından sessiz, güler yüzlü ve saygılı bir genç olarak tarif edilen Yusuf’un ani ölümü tüm tanıdık ve sevdiklerini üzüntüye boğdu. Yusuf’un yarın öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından İncirli’de toprağa verilmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu