Yaşam

Tiga 6’ıncı gurur yılını kutlanacak


* Otomotiv sektöründeki faaliyetlerine 2009 yılında başlayan Tiga Trading Co.Ltd. kuruluşunun altıncı yılında, 4 bin metrekareye yakın kendi tesisinde düzenleyeceği görkemli kokteyl ile kutlama yapacak. Tiga Otomotiv 10 Haziran Çarşamba günü düzenleyeceği yaklaşık 1000 kişilik organizasyonda tüm müşterilerine eşsiz bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor

Ülkemizde 2009 yılında faaliyete başlayan ve geride kalan 6 yılda önemli izler bırakan, otomotiv sektörünün güzide kuruluşu Tiga Trading Co.Ltd. 6’ıncı yılını kutluyor.
Minareliköy’de bin metre karesi kapalı alan, 4 bin metre kareye yakın tesiste hizmet veren ve otomobil üzerine her türlü hizmeti ülkemiz insanına veren Tiga Otomotiv, 10 Haziran Çarşamba günü kuruluşunun 6’ıncı yılını görkemli bir kokteyl ile kutlamaya hazırlanıyor.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bugüne kadar hizmet desteği verdiği, araç sattığı tüm müşterilerine ulaşmaya çalışan Tiga Otomotiv’in direktörlerinden Ufuk Taşkıran ve Özner Ağıt yaklaşık 1000 kişilik organizasyon planladı.
Kendi tesislerinde gerçekleştirilecek ve adını “6.YIL BİRLEŞME PARTİSİ” olarak belirleyen Tiga Otomotiv, müşterilerine özel gerçekleştireceği ücretsiz kokteylde çeşitli eğlence organizasyonu da yaptı.

Dolu dolu bir kutlama

“Tiga 6.Yıl Birleşme Partisi”nde konuklara dolu dolu bir eğlence programı hazırlandı. 10 Haziran Çarşamba saat 17.30 itibarı ile Minareliköy’deki Tiga Trading Co.Ltd.’te başlayacak “Tiga 6.Yıl Birleşme Partisi”nde ünlü saksafoncu müzisyen Ivan, Stüdyo 21 Dans Ekibi, Gareth Severn Tribute Show, Değirmenlik Belediyesi Halk Dansları ekibi ve Grup Alkapon da yer alacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı