Terranova ülkemize geliyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Şubat 22, 2024
Kıbrıs

Terranova ülkemize geliyor

Terranova ülkemize geliyor

 

Dünyada ve Türkiye’de kabul görmüş markaları KKTC’de tüketici ile buluşturan Esmen Group, şimdi de modanın merkezi olarak kabul edilen İtalya’da üretimine başlanan ve dünyada 574 mağazası bulunan TERRANOVA markasını KKTC’ye getirmeyi başardı. TERRANOVA, 575’inci mağazasını Esmen Group bünyesinde KKTC’de açacak.
KKTC’de 11 mağazası bulunan Esmen Group, 12’nci mağazasını da TERRANOVA markası ile Lefkoşa’nın alış- veriş merkezi Dereboyu Caddesi’nde tüketiciye sunuyor.
Türkiye yanı sıra dünyadaki Türk devletleri ve AB içerinde çok sayıda mağazaya sahip açık parfüm devi D&P Perfumum markası ile mağazacılık sektörüne adım atan Esmen Group, ardından da Türkiye’de erkek giyiminin öncü kuruluşları arasında yer alan RAMSEY markası ile mağazacılık ağını genişletti.
Hemen ardından da kadın giyiminde tartışmasız bir numara olan ADİL IŞIK markası ile mağaza ağını genişleten Esmen Group,  son olarak da kendi markası olan ve genç giyiminde kısa sürede geniş bir müşteri profiline ulaşan ENTRY’yi yaratmıştı. 


Dünya ile aynı konseptUzun süredir TERRANOVA markasını bünyesine katmak için yoğun bir çalışma içerisinde olan Esmen Group, 5 Nisan 2013 Cuma günü yeni mağazanın açılışını gerçekleştiriyor.
Esmen Group’un 12’nci mağazası olacak olan TERRANOVA Dereboyu, 550 metrekare büyüklüğü ile, markanın dünyadaki en büyük mağazaları arasında yerini alacak.

Dereboyu’nun  büyük mağazalarından biri
Esmen Group Direktörü Esin Esmen, TERRANOVA markasının özellikle dünyadaki trend genç giyim markası olduğunun altını çizdi.
Modayı yakından takip eden gençlerin TERRANOVA markasını iyi bildiğini anlatan Esmen, “Uzun süren araştırmalarımızın ardından, mağazacılık sektöründe izlediğimiz stratejilere uygun bulduğumuz TERRANOVA ile uzlaşarak, gerekli adımlar atıldı. Dereboyu Caddesi’nin en büyük mağazalarından biri TERRANOVA markasını tüketiciye sunacak” dedi.

Dünya ile aynı konseptEsmen Group bünyesinden bir ekibin halen İtalya’da olduğunu ve TERRANOVA bünyesinde eğitim gördüğünü belirten Esmen, şöyle devam etti:
“Dünyanın önemli alış- veriş merkezlerinde kendisine yer bulan TERRANOVA markasını,  dünya ile aynı konsepte tüketiciye sunacağız.
Fiyatlarımız da dünya ile aynı düzeyde olacak. Bunun için gerekli alt yapı çalışmaları tamamladı. 15 yeni istihdam ile TERRANOVA Mağazamızda gerekli çalışmaları tamamladık.
Bizler de ilk mağazamızı açtığımız gün gibi heyecanlıyız. Hem de bir dünya markasını daha bünyemize katmanın heyecanını taşıyoruz, hem de tüketicimize yeni bir imkan sağlamanın heyecanını yaşıyoruz.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar