Dünya

Tatlı görünce orgazm oluyor


ABD’nin Las Vegas kentinde yaşayan bir kadın tatlı görünce bile orgazm olduğunu belirtiyor. 42 yaşındaki kadın, küçücük bir kek bile görse, aklına aniden tuhaf erotik düşünceler geldiğini ve bunlarla çok heyecanlandığını anlatıyor. Sammie Matthews adlı kadın, bu yüzden aşırı şişmanlamış. Tıp dilinde ‘morbid obez’ yani ‘ölümcül derecede şişman’ olan kadın, bir pastaneye girdiğinde dizlerinin üstüne çöküp kalmaktan korktuğu için bu tür alışverişini internetten yapmaya özen gösteriyor.

Uzaktan görmek yetiyor
Aynı zamanda kilolu kadınların çalıştığı ‘Thick Sundaes’ adlı bir striptiz kulübü de işleten Sammee Matthews yemek ile erotizmi nasıl bağdaştırdığını kendisi de açıklayamıyor. Keklere, pastalara hatta hemen hemen her türlü tatlıya cinsel anlamda takıntılı olan 140 kiloluk kadın kendini bu konuda asla kontrol edemediğini belirtiyor. Matthews, ‘Tatlıları uzaktan görsem bile orgazm oluyorum. Bir anlığına kendimden geçiyorum’ diyor.

Bir belgeselde yer aldı
Buna bir çare bulamadığını anlatan Matthews, tıp dilinde ‘sitophilia’ denilen rahatsızlık için tedavi görmeyi istemiyor. Matthews, kısa süre önce mesleği ile ilgili olarak bir belgeselde yer aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı