Tarihin en muhteşem Ferrarisi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 28, 2024
Otomobil

Tarihin en muhteşem Ferrarisi

Tarihin en muhteşem Ferrarisi

ÇOK ÖZEL MÜŞTERİLER ALABİLECEK
Ferrari’nin “Special Limited Series” kapsamında sınırlı sayıda ürettiği süper otomobilleri arasındaki yerini alacak olan “F150” kodlu araca sadece çok özel Ferrari müşterileri sahip olabilecek.

FERRARİ AYLARDIR SIR GİBİ SAKLIYOR
Ferrari’nin ikonik süper otomobil modeli Enzo’nun yerini alacak olan tüm dünyanın merakla beklediği “F150” kodlu araç, sahneye ilk kez Cenevre’de çıkacak. Ferrari’nin “Special Limited Series” kapsamında sınırlı sayıda ürettiği özel süper otomobilleri arasındaki yerini alacak olan F150’nin dünya lansmanı bu yıl 83. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek.


Dünyada sınırlı sayıdaki Ferrari müşterisinin kişiye özel davetle satın alabileceği “F150” kodlu aracın ismi de Cenevre'de açıklanacak. Böylece Ferrari şimdiye kadar tasarımı, teknik özellikleri ve ismi hakkında resmi hiçbir bilgi vermediği “F150” kodlu araçla tam bir dünya lansmanına imza atacak.

TARİHTEKİ EN İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP FERRARİ“F150” kodlu aracın Ferrari tarihinde üretilen en ileri teknolojili otomobil olduğu belirtiliyor. F150, Ferrari’nin Formula1’deki deneyimini hem teknoloji hem de tasarım anlamında bir yol otomobiline en üst seviyede aktardığı süper otomobil olmasıyla dikkat çekiyor.

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar