Taekwondocular Şampiyon Melekler için kırış müsabakasında yarıştı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Spor

Taekwondocular Şampiyon Melekler için kırış müsabakasında yarıştı

Taekwondocular Şampiyon Melekler için kırış müsabakasında yarıştı


Taekwondocular depremde hayatını kaybeden Şampiyon Melekler için kırış müsabakasında yarıştı.

Melekler anısına kırdılar

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen “Şampiyon Melekler Kırış Müsabakası” önceki gün gerçekleştirildi. Şampiyonaya tüm bölge sporcuları katılırken şampiyonanın final kırışını Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen yaptı.

Müsabaka öncesi Şampiyon Meleklerimiz ve depremde hayatını kaybedenler için saygı duruşu yapılırken dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve Kulüp temsilcileri verdiler.

Şampiyonayı, Master Öykü Ergin, Ana Tüysüz ve şakir Yağızsoydan oluşan hakem heyeti yönettiler.

Bayanlar kırış sonuçları

1.Kategori:             1 Defne Okçu              2 Dua Rızwan Zaman                  3 Emine Şahin

2.Kategori:             1 Rojbin Özer              2 Zehra Bilge Bayram                  3 Anelia Belen 3.Kategori:

3.Kategori              1 Hira Kürekçi              2 Kura Bah                                   3 Deniz Sevinç

4.Kategori:              1 Sibel Yeşilırmak        2 Nursima Kara                            3 Zeynep Kürekçi

5.Kategori:              1 Sedef Ölmez           2 Zeliha Arpacıoğlu                       3 Aslı İpek Kara

6.Kategori:              1 Gülşah Erfenike      2 Havin Yılmaz                                3 Melek Ünver

7.Kategori:              1 Büşra Bakıcı              2 Sevcan Gül

8.Katagori:             1 Zeynep Keskin           2 Zehra Naz Ağan                         3 Nehir Seringöz

Erkekler kırış sonuçları

1.Kategori:                1 Sam Norouzi             2 Aslan Sevinç                              3 Diyar Bulegan

2.Kategori:                1 Mateo Dumaga         2 Muhammed Hossaine                3 Ali Arpacıoğlu

3.Kategori:                1 Ata Mehmet Aslan     2 Şakir Atınç Yağızsoy

4.Kategori:                 1 Hüseyin Erçelik          2 Ahmet Dişçeken

5.Kategori:                 1 Nikita Gordeev          2 Arda Akın Altuntas

6.Kategori:                 1 Kemal Köstü             2 Reza Golmohammadzade

Karate erkekler kırış sonuçları

1.Katagori:                     1 Deniz Güneş Dinçer                   2 Georgiy Voranov            3 Konstantin Fedosyuk

2.Katagori:                     1 Artem İvanov                              2 Oleksii Didukh                3 Barış Sofaoğlu

3.Katagori:                     1 Danila Tyutyugin                        2 Oleksandr Didukh            3 Roman Nikitin

4.Katagori:                    1.Davut Jorayev                             2 Amir Duisanbek

Karate bayanlar kırış sonuçları

1 Kategori:                     1 Viktoriya Alpsaran                      2 Aleksandra Khomyshina

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar