Magazin

Survivor’da final heyecanıSurvivor 2017’de finale yükselen Adem ile Ogeday bu gece Nuh’un Gemisi Hotel’de gerçekleşecek büyük finalde ve TV 8’den yapılacak naklen yayınla birinci olmak için yarışacak.

Survivor 2017’de çeyrek final elemesi geçtiğimiz akşam heyecanlı bir şekilde gerçekleşti. Survivor 2017’de yarı final öncesi Adem ve Sema eleme potasına girdi. Gelen SMS oyları sonucunda Sema yarı finali göremeden Survivor’a veda etti. Yarı finale ise Adem, Serhat ve Ogeday kaldı.
Bafra’daki Nuh’un Gemisi Hotel’de canlı yayında gerçekleşen ada konseyinde SMS oyları sonucu Sema, yarı finale geçemeden elendi. Böylelikle Survivor 2017’nin yarı finaline Adem, Serhat ve Ogeday kalmış oldu. Dün yine Bafra’da gerçekleşen yarı final heyecanı canlı yayınla TV 8 ekranlarındaydı. Yapılan oylama sonucunda ise finale çıkan isimler Adem ve Ogeday oldu.Yarışmanın bu gece Nuh’un Gemisi Hotel’de canlı yayınla gerçekleşecek olan büyük finali geniş bir izleyici kitlesine TV 8 ekranlarında heyecan yaşatacak. Bakalım Survivor 2017 kim olacak…

Başa dön tuşu