Yaşam

Survivor’da Bozok Hakan’a kafa atıyor!
Survivor All Star yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Survivor’da yarışmalardaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken gönüllüler takımından Bozok, Hakan'a kafa atması gündeme bomba gibi düştü.
  

Son iki haftadır dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde bu haftaki oyun çok büyük önem taşıyor. Ancak Bozok, dokunulmazlık oyunu kaybetmesi sonrasında çok sinirleniyor. Bağırarak Hakan’a giden Bozok, Hakan’a kafa atıyor.  Bozok’un bi oyunda Hakan’a yenilmesi sonrası yaptığı bu hareket için Acun Ilıcalı ne karar verecek?

Survivor All Star elli yedinci bölümünün ödül oyunu öncesi Turabi, Bozok'a oyun esnasında kenarda sessiz kalmaları gerektiği ve efendice oyunlarını kazanıp adalarına gelmeleri gerektiği şeklinde bir uyarıda bulundu.

Survivor All Star 59. bölümde Bozok’un Hakan’a kafa attıktan sonra diskalifiye olup olmayacağı bu akşam belli olacak.

TV8'de ekrana gelen Survivor All Star'ın 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Survivor All Star'da dokunulmazlık oyunu oynanacak. Her hafta gittikçe kritik hale gelen Dokunulmazlık oyunu heyecanı artık sert müdahaleleri de beraberinde getirdi. Survivor All Star'da bu hafta dokunulmazlık oyununu acaba kim kazanacak diye merak edilirken, yayınlanan yeni bölüm fragmanında Bozok’un Hakan’a kafa atması herkesi şoke etti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Geçtiğimiz Çarşamba günü konseyden Sahra’yı uğurlayan Gönüllüler, bu hafta Dokunulmazlık oyununu kazanmak için ellerinden geleni yapıyor. Adada sadece 5 kişi kalan Gönüllüler bu hafta konseye Ünlüleri göndermek istiyor.

Başa dön tuşu