Survivor Hasan ameliyat oldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Survivor Hasan ameliyat oldu

Hasan Yalnızoğlu, rol aldığı dizinin çekimlerinde siperin üzerinden trambolinle atlarken sağ çapraz bağlarını yaraladı. İlk müdahalenin ardından Medical Park Gebze Hastanesi’ne getirilen ünlü oyuncuya Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölüm Başkanı Op. Dr. Cengiz Çabukoğlu ve ekibi  tarafından ön çapraz bağ yırtığı ameliyatı yapıldı.
Hayatının sürekli zorlu sahnelerle geçtiğini ifade eden Hasan Yalnızoğlu, “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde çekim yapılırken,  diğer tarafta prova yapıyordum. Siperin üzerinden trambolin ile zıplayarak atladım. Fakat  tam yere basarken, sağ çapraz bağdan herkes tarafından duyulan bir sesle bağlarım koptu. Medical Park Gebze Hastanesi’nde yapılan acil müdahale ve Op. Dr. Cengiz Çabukoğlu tarafından yapılan ameliyat başarılı geçti. Operasyondan yeni çıktım fakat kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ameliyatın yaklaşık bir saat sürdüğünü belirten Ortopedi ve Travmatoloji Bölüm Başkanı Dr. Cengiz Çabukoğlu, “Yırtık olan ön çapraz bağ tamiri artroskopi ile tamir başarılı bir şekilde tedavi edildi, Hasan Bey’in mevcut genel durumu çok iyi bugün taburcu edilecek” dedi.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar