Süper Star’dan Karettalara ziyaret - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Magazin

Süper Star’dan Karettalara ziyaret

DUYARLILIĞIYLA DİKKAT ÇEKTİ: Süper Star Ajda Pekkan bayram konseri için geldiği adamızda Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret etti

 


Merit International Hotels bünyesinde hizmet veren Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi Süper Starı ağırladı. Merkezin, ünlü isimlerden son ziyaretçisi Ajda Pekkan oldu. Ziyareti esnasında böylesi bir projeye hayran kaldığını ve gönülden tebrik ettiğini belirten Süper Star, tedavi altındaki deniz kaplumbağaları ile ilgili bilgiler alarak rehabilitasyon tanklarında bulunan deniz kaplumbağalarını izledi.

Merit Otelleri Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara “Merkezimizde, yaralılarımızın tedavi ve rehabilitasyonu için elimizden geleni yapıyor, gereken tüm imkanlarımızı onlara sunuyoruz. Dileğimiz daha fazla yaralı deniz kaplumbağasının yaşamlarını kaybetmeden fark edilebilip tarafımıza ihbarlarının yapılmasıdır. Bunun için de hem merkezimiz hem de deniz kaplumbağaları hakkında birçok bilginin geniş kitlelere yayılması için çabalamaktayız. Bu amacımız doğrultusunda ünlü isimlerimiz de ziyaretleri ile bizlere destek olmakta ve bizleri oldukça mutlu etmektedirler.” diyerek merkezin hız kesmeden faaliyetlerine devam edeceğini belirtti.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar