Magazin

Süper Star’dan Karettalara ziyaret


DUYARLILIĞIYLA DİKKAT ÇEKTİ: Süper Star Ajda Pekkan bayram konseri için geldiği adamızda Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret etti

 

Merit International Hotels bünyesinde hizmet veren Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi Süper Starı ağırladı. Merkezin, ünlü isimlerden son ziyaretçisi Ajda Pekkan oldu. Ziyareti esnasında böylesi bir projeye hayran kaldığını ve gönülden tebrik ettiğini belirten Süper Star, tedavi altındaki deniz kaplumbağaları ile ilgili bilgiler alarak rehabilitasyon tanklarında bulunan deniz kaplumbağalarını izledi.

Merit Otelleri Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara “Merkezimizde, yaralılarımızın tedavi ve rehabilitasyonu için elimizden geleni yapıyor, gereken tüm imkanlarımızı onlara sunuyoruz. Dileğimiz daha fazla yaralı deniz kaplumbağasının yaşamlarını kaybetmeden fark edilebilip tarafımıza ihbarlarının yapılmasıdır. Bunun için de hem merkezimiz hem de deniz kaplumbağaları hakkında birçok bilginin geniş kitlelere yayılması için çabalamaktayız. Bu amacımız doğrultusunda ünlü isimlerimiz de ziyaretleri ile bizlere destek olmakta ve bizleri oldukça mutlu etmektedirler.” diyerek merkezin hız kesmeden faaliyetlerine devam edeceğini belirtti.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı