Spor

Şükrü Arusan Taekwondo Milli takım Aday Seçme Taeryon yarışmaları yapıldı







 




Arusan anısına yarıştılar



Taekwondo Karate Judo Aİkido Federasyonu tarafından organize edilen geleneksel Şükrü Arusan Taekwondo  Milli takım Aday Seçme Taeryon (Serbest Müsabaka) yarışmaları (Cuma) önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Dereceye girenler belli  oldu

 

BAYANLAR Taeryon (Serbest Musabaka)  SONUÇLARI:

1.KATAGORİ:   1. Pınar Akarpınar      2.Ana Tüysüz                         3.Didem Yener

2.KATAGORİ:   1. Zeynep Keskin       2.Süheyla Bölükbaşı              3.Selin Kara

3.KATAGORİ:   1.  Sera Acar              2.Şebnem Eryiğit                   3.Gülcan Abdullah

4.KATAGORİ:   1. Karmen Küçük       2.Berinay Babacan                 3.Rich Travestie

5.KATAGORİ:   1.Elif Baştaş               2.Cemaliye Yamak                3.Tuba Şenel

6.KATAGORİ:   1.Nedime Darendeli   2.Defne Okçu                         3.Özge İpek

7.KATAGORİ:   1.Nisa Gukaeva          2.Aslı İpek Kara                     3.Esma Özbiçen

8.KATAGORİ:   1.Rojbin Özer             2.Almina Süsli                       3.Dilek Keser

9.KATAGORİ:   1.Defne Karam           2.Enise Püsküllü                    3.Hale Gündoğan

ERKEKLER Taeryon (Serbest Musabaka)  SONUÇLARI:

1.KATAGORİ:   1.Alex Tüysüz            2.Öskay Ramiz                      3.Taner Kara

2.KATAGORİ:   1.Nikita Gordeev        2.Ahmet Faruk Kocabaş        3.Sinan Öztürk

3.KATAGORİ:   1.Şakir A. Yağızsoy   2.Abdullah Baştaş                  3.Bahadır Boz

4.KATAGORİ:   1.Münür Püsküllü      2.Emrullah Baştaş                  3.Zeynel Yıldırım

5.KATAGORİ:   1. İzzet Tok                2.Emre Acar                           3.Halil Kurt

6.KATAGORİ:   1.Bora Kürşat             2.Mehmet Çullama                3.Serkan Kara

7.KATAGORİ:   1.Çetin Çiftsüren        2.Ege Salih Babacan              3.Maxim Sopyluk

8.KATAGORİ:   1.Resa Pormohammadi         2.Peguy Souagnon     3.Yunus Aldemir

9.KATAGORİ:   1.Daniel Hüroğlu       2.Poyraz İzzet Özersoy          3.İbrahim Taşkın

 

  1. hafta müsabakaları yapıldı

Öte yandan federasyon tarafından organize edilen ve 10 Takımın mücadele ettiği  Taekwondo liginin üçüncü hafta müsabakaları da y ine önceki akşam gerçekleştirildi.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz, ile federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.

 

27.05.20223. HAFTA İLK MÜSABAKALARTOL3G.Magusa Sam0
DTB1Girne Tkd İht3
LEF. TİK2Girne .Bölge1
Güzelyurt  Tik0Lefkoşa Bölge3
GHE3Magusa Bölge0

 

 

 









Başa dön tuşu