Diğer SporlarSporSürmanşet

Sporcular kendine bakıyor

"Evde spora devam"Evlerinde bireysel çalışmalar yapan sporcularımız gazetemizin basılı son sayısında bugün yine sizlerle. Sporcularımızı bundan böyle dijital platformda sizlerle buluşturacağız: Sporcular kendine bakıyor

HAVADİS ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDECEK: Kısmi sokağa çıkma yasağı sonrası evlerinden çıkamayan sporcular kendi imkanları ile evde bireysel çalışmalar yaparak hayatlarını sürdürüyor. Sporcularımızı 10 gündür gazete sayfalarımızdan yayınlayarak onları motive ettik çalışmayan sporcuların da çalışmalarına öncülük etti. Bundan sonra da dijital yayınlarımızla yayınlamaya devam edeceğiz

Tonguç KOTAK

 Tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ve kısmi sokağa çıkma yasağı ile antrenmanların da yasaklandığı ülkemizde sporcular  evlerinde bireysel çalışmalar yapıyor.

Havadis olarak 10 gündür tam sayfa yer verdiğimiz sporcularımızdan bazıları, gazetemizin basılı yayınının son günü olan bugün de yine sizlerle. Sporcularımızı bundan sonraki günlerde web sitesi ve facebook sayfamızdan yayınlamaya devam edeceğiz.

Şengül Kesen
Çağrı Kıral
Ahmet Değer
Kemal Türker
Tuncay İbrahimzade
Şengül Uzun
Emre Ersoy
Kemal Sanıvar

Bize fotoğraflarınızı atın

Havadis Spor bugün yine farklı spor branşlarından sporcuların evdeki çalışmalarını sizlerle buluşturuyor.

Gazetemizin bugünkü sayfasında Şengül Kesken (Voleybol), Çağrı Kıral (Futbolcu), Ahmet Dağer (Basket), kemal Türker (Tenis), Tuncay İbrahimzade (Atletizm), Şengül Uzun (Yüzme), Emre Ersoy (Yüzme) ve Kemal Sanıvar (Basketbol)yer alıyor.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını bundan sonraki süreçte dijital ortamda yayınlamayı sürdüreceğiz. Arzu eden sporcular [email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı