Sosyal sorumluluk etkinliği - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Kıbrıs

Sosyal sorumluluk etkinliği

Sosyal sorumluluk etkinliği

 

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ile Ece Emin Wellness & Beauty Club Direktörü Ece Emin düzenlenecek festival dolayısıyla protokol imzaladı. Bu protokol kapsamında festival çerçevesinde yapılacak konser ve seminerlerin geliri  Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacak.


Yapılacak festivalden dolayı çok heyecanlı olduğunu vurgulayan Ece Emin, 10. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştireceği organizasyonun geliriyle de vakfa yapacakları katkıdan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Güzelliğin bir bütün olduğunu dile getiren Ece Emin, bu düşünceyle organizasyonu gerçekleştireceklerini belirtti.

Güzelliğin bir bütün olduğunu vurgulayan festivalin tüm etkinlikleri de bu felsefeyle gerçekleşiyor.
Ece Emin Beauty Fest’in açılış gecesi “Kalpte Güzellik” sloganıyla, 14 Nisan’da Golden Tulip Hotel’de gerçekleşecek Recep Aktuğ konseriyle yapılacak.

Cihan Ünal’ın da onur konuğu olduğu gecede sürpriz isimler de yer alacak. 15-21 Nisan tarihleri arasında, sanatçı Recep Aktuğ’un imza gününün yanı sıra Ece Emin Wellness & Beauty Club’da farklı etkinlikler de yapılacak. 

Festival kapsamında, alanında uzman kişilerin katılacağı seminerler 21 Nisan tarihinde yine Golden Tulip Hotel’de gerçekleşecek. “Dilde Güzellik” sloganıyla etkili konuşma ve diksiyon uzmanı Aylin Özmenek, “Ruhta Güzellik” sloganıyla klinik psikolog-kognitif ve davranış terapisti Selen Üstüner, “Davranışta Güzellik” sloganıyla kişisel marka ve imaj danışmanı Rüzgar Mira Okan, “Bedende Güzellik” sloganıyla İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türk modacı Mustafa Aslantürk, güzellik uzmanı Ece Emin ve diyetisyen Şebnem Taşkıran seminerleriyle organizasyonda yer alacaklar.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar