Sneijder'dan Donk'a gece hayatı fırçası - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
Futbol

Sneijder’dan Donk’a gece hayatı fırçası

sneijderWesley Sneijder

10 numara fırça! Kötü bir sezon geçiren G.Saray’da hiç kuşku yok ki, en büyük hayal kırıklıklarının başında Ryan Donk geliyor. Yönetimin Felipe Melo’nun boşluğunu doldurması adına 2.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Kasımpaşa’dan büyük umutlar ile kadrosuna kattığı Donk, 18 maçlık performansı ile sınıfta kaldı. Ryan Donk’un düşüşü ve kötü oyunu eleştirildi. Ancak Florya’da tepki çeken bir başka yönü olduğu da ortaya çıktı. Beklenen katkıyı sağlayamayan Hollandalı oyuncunun gecehayatı ve rahat tavırları huzursuzluk yarattı.

DONK RiZESPOR MAÇINDA CEZALI
Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan G.Saray’da, Donk’un özel hayatına dikkat etmemesi ve gece gezmelerinde sık sık görülmesi Florya’da sıkça konuşuluyordu. Futbolundaki düşüşü süren Ryan Donk’a en önemli ve sert uyarıyı G.Saray ikinci kaptanı Wesley Sneijder yaptı. Yöneticilerin de kulağına giden Donk’un özensiz yaşamı üzerine Sneijder, vatandaşı olan Hollandalı futbolcu ile görüştü.


Donk’u sert bir dille uyaran Sneijder, “Kendine ve yaşantına dikkat et. Galatasaraykritik bir süreçten geçiyor. Mutlaka ve mutlaka Avrupa’ya katılım hakkını almak veTürkiye Kupası’nı da kazanmak zorundayız. Böyle bir şeyi bir daha duymayacağım. Yaşantına dikkat et. Galatasaraylılar senden daha iyisini bekliyor” ifadelerini kullandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar