Kıbrıs

Şirinevler’de elektrik çilesi


Şirinevler’de sürekli yaşanan elektrik kesintisi bölge halkını canından bezdirdi. Kısa süre içerisinde elektriğin kesilip yeniden gelmesi nedeniyle tüm elektronik eşyalar arızalanmaya başladı.

Havadis’e konuşan bölge halkı köylerindeki elektrik sorununa çözüm bulunmasını istedi. Şirinevliler bu nedenle evlerindeki buzlukların, klimaların, çamaşır makinelerinin ve tüm elektronik aletlerin arıza yaptığını söyledi

Köy halkı ne dedi? Köy halkı ne dedi? Köy halkı ne dedi?
 

Besim Gökçebel:
Köyümüzde sürekli elektrik kesiliyor. Kesildikten on dakika sonra elektrik geliyor ardından gene kesiliyor. Bütün elektronik eşyalarımız bu nedenle bozuldu. Artık bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyoruz.

Gülen Pilli:
Sürekli elektrikler kesiliyor. Bütün buzluklar elektrikle çalışan eşyalarımız bozuldu. Bugün yine sabah elektrik kesildi. 10 dakika sonra elektrik geldi. önceki güm elektrik kesildi. Altı yedi saat elektriksiz kaldık. Bu soruna çözüm bulunmasını istiyoruz.

Erdal Pilli:
Köyümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi sürekli kesilen elektriklerdir. Dün yine elektrikler kesildi. 10 dakika sonra elektrik geldi. Önceki gün saatlerce kesik kaldı. Ben hayvancılıkla uğraşıyorum. Sağım makineleri elektronik eşyaların hepsi bozuldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı